We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yaz Tatili Malum, Adli Tatilde Ne Olacak?

Yaz Tatili Malum, Adli Tatilde Ne Olacak?

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, bugün başlayacak adli tatil dönemi süresince adliyelerde nöbetçi mahkemelerce, Yargıtay ve Danıştay’da da nöbetçi heyetler tarafından kanunla belirtilen yargılamalara devam edileceğini duyurdu.

*Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 102’nci, Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 331’inci, Danıştay Kanunu’nun 86’ncı, İdari Yargılama Usulü Kanunu’nun 61’inci maddeleri gereğince yarın başlayacak olan Adli Tatil dönemi süresince Adliyelerde nöbetçi mahkemelerce, Yargıtay ve Danıştay’da da nöbetçi heyetler tarafından kanunla belirtilen yargılamalara devam edilecek.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

*31 Ağustos 2023 günü itibariyle sona erecek olan Adli Tatil dönemi vesilesiyle değerli yargı mensuplarımıza ve kıymetli ailelerine sağlık ve esenlikler diliyorum.

*Yeni Adli Yıl ile birlikte, yargı teşkilatımızın özveri ve gayretiyle insanımızın esenliği için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Yorum Yaz