We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel QM Awards Heyecanı Devam Ediyor

QM Awards Heyecanı Devam Ediyor

QM START #4PEACE

12.QM TOURİSM AWARDS 1. tur oylaması devam ediyor.

12.’si düzenlenecek olan QM TOURİSM AWARDS, barış elçisi Türkiye Turizm ailesinin sesi olacak. 15 Mart’ta oylama devam ediyor. 1 ay sürecek olan QM AWARDS oylaması ile Türkiye Turizm ailesi dünyadaki paydaşlarına #4peace hasthag ile turizm sektörünün barış elçiliğini vurgulayarak farkındalık yaratacak.

12 yıldır büyük bir ilgi ile takip edilen, QM Awards heyecanı başlıyor. Bu yıl 12. kez yönetim kalitesinin önemini vurgulayacak olan QM Awards, Kalite Yönetim Ödülleri, Türkiye’nin ‘En Kapsamlı Turizm Ödülleri’ olma özelliğini gururla taşıyor.  2020 yılında 100 bini aşkın ziyaret ile turizm sektörü paydaşlarının katılım gösterdiği QM Awards oylamaları turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yılda güçlü bir etkileşim ağı oluşturacak.

18. yılında olan GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 12. kez organize edilecek olan QM Awards, 5 farklı dilde turizm profesyonelleriyle buluşacak. İki aşamalı oylama sistemi 1 ay sürecek ve oylama sonucunda “Turizmin Enleri” QM Ödülleri, bu yıl 10 ana kategori ve 60 dalda görkemli bir gala gecesi ile sahiplerine kavuşacak.

ZOR SEZONA KALİTE SUNACAK

QM Awards ödül töreni sezon başlangıcında turizm endüstrisi profesyonellerini bir araya getirerek enerjisi yüksek bir yeni sezon için katma değer sunacak.  www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM Awards, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleşecek. Oylama süresince, ulusal ve uluslararası turizm endüstrisi bileşenlerine web sitelerimiz, turizm haber portalları, e-posta ve sosyal medya aracılığıyla oylamaya sunulacak. Oylama sayfasına Türk turizm sektörü ile 10 ülkede 20 bin seyahat acentesi profesyoneli web sitesi, e-posta ve sosyal medya ile ulaşacak. QM AWARDS adayları bu vesile ile gerek görünürlük gerekse etkileşim sağlayacak.

“KALİTE BARIŞTIR”

QM Awards Kurucusu Selçuk MERAL 2021 QM ödülleri için, kutuplaşan dünyanın açık bir yönetim problemi ile karşı karşıya olduğu bu günlerde #4peace  sloganıyla yaşam kalitesini esas alan yönetimlerin önemine vurgu yapmak istediklerini belirtti.

12.’sini düzenledikleri QM Awards ile Türk Turizm sektörüne hizmet eden 1000’nin üzerinde markayı kaliteleri ile turizm dünyasına sunacaklarını aktaran Meral, ilk gününden itibaren yönetim kalitesinin önemini vurgulamakta olan QM Awards 2021 ile  #4peace sloganımızda buluşarak, “nasıl yönetiyorsunuz? ‘sorusuna verilecek cevapları dünya turizmine rol model olarak sunmak istediklerini anlattı. Hedefimiz sektörümüzün kalite seviyesini tüm dünya profesyonellerine bir kez daha ilan etmek diyen Meral; “Kalite barışdır ” bunu paylaşmak , sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak ve bu vizyonun yaygınlaşmasını istiyoruz.” dedi.

OYLAMA ANKETİNİ ONAYLA!

www.qmawards.com veya www.gmdergi.com oylama sayfasına isim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için iki aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

ÖNERİLERİNİZİ SUNUN!

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar 1. tur anketinde yer alabilecek.

Yorum Yaz