We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel QM TOURISM AWARDS OYLAMASI SONA ERDİ

QM TOURISM AWARDS OYLAMASI SONA ERDİ

QM Tourism Awards oylamasının 5 Mayıs’ta başlayan ikinci turu da sona erdi.

Türk turizm sektörünün 2022 yılında, ‘kalitede’ rol modeli olmuş marka ve yöneticileri; ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin verdiği oylarla belirlendi.

Kazananlar 31 Mayıs 2023 tarihinde, Cosmos Theater’da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek ve ödüller yapılacak törenle sahipleriyle buluşacak.

Bu yıl 10 kategori 71 branşta verilecek olan QM TOURISM AWARDS 2022 ödüllerinin sahiplerini belirleyecek oylamanın ilk turu 19 Nisan’da başlamış ve 3 Mayıs tarihinde sonuçlanmıştı. İkinci turda yer alacak adaylar, ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerinin verdiği oylarla belirlenmiş ve ikinci tur anketindeki yerlerini almışlardı. 5 Mayıs’ta başlayan ikinci tur ise 20 Mayıs gecesi 23.59’da sona erdi.

İki aşamalı oylamalarda, turizm sektörümüzün ‘EN İYİ’leri yine turizm sektörü profesyonellerince belirlendi. Adaylar ve destekçileri için heyecanlı bir bekleyiş süreci başladı.

Hangi kategoride kim kazandı?

Kazananlar 31 Mayıs 2023 tarihinde, Cosmos Theater’da gerçekleştirilecek olan QM Gala Gecesi’nde ilan edilecek.
QM TOURISM AWARDS 2022 – TURİZMDE KALİTE YÖNETİMİ ÖDÜLLERİ gerçekleştirilecek görkemli bir törenle sahipleriyle buluşacak.

“Quality is Life”
Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM Tourism Awards, bu yılki sloganı “Quality is Life” ile bir kez daha ‘kalitenin hayati önemine’ dikkat çekmek istiyor.
Sloganın bir amacı da Cumhuriyetimizin asırlık olacağı 2023 yılında; Türk milletinin karakterine en uygun yönetim şeklinin sonsuz olması dileğini vurgulamak.

Yorum Yaz