We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rixos Mısır otelleri CREDAI NATCON 2023’e ev sahipliği yapıyor

Rixos Mısır otelleri CREDAI NATCON 2023’e ev sahipliği yapıyor

Rixos Mısır Otelleri, Hindistan’ın en büyük kongrelerinden biri olan CREDAI NATCON 2023’e ev sahipliği yapıyor.

Hindistan Gayrimenkul Geliştiricileri Dernekleri Konfederasyonu olan CREDAI, 21. Ulusal Kongresi (NATCON) etkinliğini 5-8 Ekim tarihleri arasında Şarm El Şeyh’te bulunan Rixos Premium Seagate ve Rixos Sharm El Sheikh’te gerçekleştiriyor.

Hindistan ile Mısır arasında teknoloji, üretim, turizm ve yenilenebilir enerji gibi farklı sektörlerde iş birliği ve ortaklıkları teşvik etmeyi amaçlayan bu büyük Hint kongresinin Mısır’da gerçekleşmesi, iki ülke arasında dönüşüm fırsatlarının ve ortak büyüme potansiyelinin kapılarını aralamakta.

SEKTÖR LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİREN ETKİNLİK

Rixos Premium Seagate ve Rixos Sharm El Sheikh, Hindistan’dan aralarında birçok yatırımcı ve iş adamının da bulunduğu 1400 konuğu ağırlıyor ve bir araya getiriyor. Ayrıca, ünlü Bollywood süper starı oyuncu Suniel Shetty ve Oscar Ödüllü şarkıcı Sukhwinder Singh’te etkinlikte yer alıyor.

Hindistan’ın önde gelen etkinlik planlama şirketi True Events, Inventum Global ve Rixos Mısır Otelleri ile iş birliği yaparak bu önemli toplantının planlama, tasarım ve uygulanmasında öncü rol oynuyor. Bu uluslararası etkinlik, Hindistan gayrimenkul sektörünün ana paydaşları, uzmanları ve sektör liderlerinin yıllık olarak bir araya geldiği önemli bir etkinlik.

Rixos Mısır Otelleri CEO’su Erkan Yıldırım etkinlik hakkında görüşlerini paylaşırken şunları söyledi:

“Lüks tesislerimiz Rixos Premium Seagate ve Rixos Sharm El Sheikh’te CREDAI NATCON 2023’ü ağırlıyor olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Gayrimenkul sektöründe iş birliğini ve yeniliği teşvik eden bu olağanüstü ve tarihi etkinliği Mısır’a getirmek ve ev sahipliği yapmak bizim için büyük bir mutluluk.”

“KONGRE, HİNDİSTAN-MISIR TURİZM İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞMEYİ İŞARET EDİYOR”

Inventum Global’in Kurucu Ortağı Bünyat Özpak etkinlik hakkında, “Rixos Mısır Otellerinde gerçekleşen CREDAI NATCON 2023 etkinliğinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kongre Hindistan-Mısır turizm ilişkileri için önemli bir gelişmeyi işaret ediyor ve bu konuda daha fazla büyüme bekliyoruz.” dedi.

“BU ETKİNLİK SINIRLARI AŞIYOR”

EMF ACE Başkanı ve True Events Kurucusu Jaydeep Mehta ise etkinlik hakkında görüşlerini şu ifadelerle dile getirdi:

“Bu etkinlik sınırları aşıyor ve Hindistan ve Mısır’ın en iyilerini bir araya getiriyor. Bu prestijli etkinlik, her iki ülkenin geleceğini şekillendirecek yeni girişimleri ve ortaklıkları teşvik edecek.”

Yorum Yaz