We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Salomon Cappadocia Ultra-Trail 10. yılında

Salomon Cappadocia Ultra-Trail 10. yılında

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlgi Otizm Derneği, Koruncuk Vakfı, UNICEF, Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı için 52 gönüllü koşucu 1.245 bağışçı katkı verdi. Toplanan bağışlarla 196 canlıya etki edildi.

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in 10.yılında da adımlar iyilik için atıldı. Her yıl binlerce koşucuyu Kapadokya’nın büyülü atmosferinde buluşturan ve spor kültürünün yaygınlaşması adına değer yaratan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, Adım Adım ile birlikte iyilik peşinde koşmaya devam etti. Kapadokya’da 14-15 Ekim’de 71 ülkeden 2.434 koşucunun katıldığı Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, 10.yılında da toplumsal değer yaratan projeler için kaynak üretmeye devam ederek, etki alanını genişletmeye devam ediyor.

5 STK İÇİN 580.402 TL TUTARINDA BAĞIŞ TOPLANDI

Argeus Travel & Events tarafından Salomon isim sponsorluğunda gerçekleştirilen Salomon Cappadocia Ultra-Trail® 2023’te 52 gönüllü koşucu ve 1.245 bağışçının katkıları ile 580.402 TL tutarında bağış toplandı. Toplanan bağışlarla 196 canlıya etki edildi.

2023 yılında sivil toplum kuruluşlarının projeleri için sportif faaliyetler aracılığıyla kaynak geliştirilmesine aracılık eden Adım Adım iş birliği ile Salomon Cappadocia Ultra-Trail® yardımseverlik koşusuna çeşitli projeleriyle birbirinden değerli 5 STK katılım sağladı. Salomon Cappadocia Ultra-Trail® 2023’te adımlar; İlgi Otizm Derneği, Koruncuk Vakfı, UNICEF, Tohumluk Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı için atıldı.

GEÇ KAYIT GELİRLERİ, TÜRKİYE ATLETİZM VAKFI “GENÇ ATLETLERE DESTEK” PROJESİNE AKTARILDI

Masalsı atmosferinde İlham veren etkisi ile her yıl yeni koşuculara ev sahipliği yapan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, bu yıl ilk kez 16-18 yaş grubuna yer vererek patika koşuları deneyimini genç koşuculara yaymayı hedefledi. Dünyanın en iyi koşucularını ağırlayan Salomon Cappadocia Ultra-Trail® 2023 yılında da geç kayıt gelirlerini Türkiye Atletizm Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı’nın “Genç Atletlere Destek” projesine aktardı.

Organizasyonun son gününde yüzlerce minik koşucunun katılımı ile düzenlenen Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu’nda 30 çocuğa bisiklet hediye edildi.

Türkiye’nin en geniş katılımlı patika koşusu olarak kabul edilen Salomon Cappadocia Ultra-Trail® 2023 yılında da büyük bir destekçi ağı ile gerçekleştirildi. Argeus Travel & Events tarafından 10.kez düzenlenen etkinlik, dünya markası Salomon’un isim sponsorluğunda; Canon, Corendon, Garmin, Noss Group, Royal Balloon, ve Yunak Evleri Kapadokya Hotel co-sponsorluğunda gerçekleştirildi. Salomon Cappadocia Ultra-Trail® sosyal sorumluluk ortaklığını Adım Adım üstlendi. Ceysu, Pınar Protein, Pt-Acaademy, Salcano, Viewsonic, Eker ve Züber Lezzetler ise ürün ve hizmetleri ile etkinliğe destek verdiler.

Yorum Yaz