We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Sercan Korkusuz İzmir Marriott’ta

Sercan Korkusuz İzmir Marriott’ta

9 Ağustos 2021 tarihinde kapılarını açan İzmir Marriott, üst düzey atamalardan ilkini gerçekleştirdi.  Otelin Genel Müdürü ise, turizm sektörünün yakından tanıdığı Sercan Korkusuz oldu.

Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi’nde Turizm üzerine tamamlayan ve sektörde 22 yıldır bilfiil görev alan Korkusuz, Wyndham Grand İstanbul, Mercure İstanbul Topkapı, Four Points By Sheraton Batışehir ve Hampton by Hilton Samsun gibi Türkiye’nin çeşitli illerindeki otellerinde Genel Müdür olarak çalıştı.

Turizm kariyerine 1999 yılında Çırağan Palace Kempinski otelde adım atan Korkusuz, Ceylan Intercontinenal, Sirene Golf Resort, WOW Cremlin Palace, Swissotel the Bosphorus Hotel, Sürmeli Istanbul Hotel, Hilton İstanbul Bosphorus, Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, The Grand Tarabya gibi büyük otellerde, çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Kariyeri süresince Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri gibi üst düzey diplomatları, sayısız devlet başkanını, ayrıca Paris Saint Germain ve Manchester United gibi dev dünya kulüplerini ağırlamış olan Sercan Korkusuz, ileri derecede İngilizce bilmektedir.

Yorum Yaz