We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Swandor Hotels & Resorts’a 4 büyük ödül

Swandor Hotels & Resorts’a 4 büyük ödül

Turizm profesyonelleri tarafından her yıl düzenlenen ve lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Awards 2022 gala gecesi ve ödül töreni bu yıl ilk kez Türkiye’de Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace ev sahipliğinde gerçekleşti. Tüm dünyada 1000’in üzerinde otel, spa, restaurant ve seyahat dallarında adaylar arasında misafir değerlendirmelerinin yanı sıra özel bir jüri tarafından sadece en iyilerin değerlendirildiği bu organizasyonda bu yıl 100 ülkeden 300’ün üzerinde özel davetli katıldı. Antalya da Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace ev sahipliğinde gerçekleştirilen görkemli gala gecesinde ödüller sahiplerine teslim edildi.

Dünyanın en lüks otellerinin misafir oylarıyla seçildiği “The World Luxury Awards 2022” de Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace ‘En İyi Konsept Otel ve Ev Sahibi Otel Özel’ ödüllerine, Swandor Hotels & Resorts – Cam Rahn ‘En İyi Aile Oteli’ ödülüne, Swandor Hotels & Resorts – Egna Spa ise ‘En İyi Hamam Konseptli Spa’ ödülüne layık görüldü.

Galanın Türkiye’de ilk kez düzenleniyor olması sebebi ile Türk kültürü ve Swandor Hotels & Resorts- Topkapı Palace konseptini yansıtan bir menü ve etkinlikler planlandı. Ayrıca, Türkiye’nin sahne sanatları anlamında bayrak taşıyıcı markalarından olan, Mustafa Erdoğan’ın Genel Sanat Yönetmenliğindeki Anadolu Ateşi Dans Topluğu, gala gecesine özel hazırladığı gösteri ile katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Swandor Hotels & Resorts F&B Direktörü Burkay DURUKAN ise gala gecesine özel olarak Türkiye’nin 7 bölgesinden oluşturulan özel bir menü hazırladıklarını ve farklı coğrafyalardan gelen misafirlerine böyle bir gecede ev sahipliği yapmaktan dolayı duydukları memnuniyeti iletti.

Swandor Hotels & Resorts Türkiye Bölge Müdürü Barış Alp, Swandor Hotels grubu olarak Vietnam’da – Swandor Cam Rahn, Türkiye’de – Swandor Topkapı Palace, Swandor grubuna ait Spa markamız Egna Spa adına bu ödülleri almaktan ve hem ev sahibi olmak, hem de ev sahibi oldukları bir gecede ödül almaktan son derece mutluluk duyduklarını belirtti. World Luxury Awards gala gecesinin Türkiye de ilk kez düzenleniyor olması ve bu geceye ev sahipliği yapıyor olmaktan gurur duyduklarını ayrıca ifade etti. Barış ALP ödüller ile ilgili olarak, Vietnamda yer alan tesisimizin bu kategoride ödülü almaya devam etmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Swandor Topkapı Palace için ise, global kategoride bir konsept tesis olarak adlandırılmaktan son derece memnun olduklarını, misafirlerine bu çerçevede hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

Swandor Hotels çatısı altında PGS Hotels, Dessole Hotels ve Woovo Hotels markaları ile 5 farklı ülkede 9 otel ile faaliyet gösterdiklerini, misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları ile daha da üst seviyelere çıkarabilmek için çalışmalarının devam edeceğini dile getirdi.

Yorum Yaz