We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Tez Tour Moldova’nın Antalya hedefi açıklandı

Tez Tour Moldova’nın Antalya hedefi açıklandı

Tez Tour Moldova’nın Satış Yetkilisi Tricolici Vitalie, 1 Mayıs itibariyle uçuşlara başladıklarını Antalya İçin 17 bin pax hedefleri olduğunu dile getirdi. Uçuşların normal seyrine dönmesiyle birlikte yüksek talep alacaklarını vurguladı. Böyle bir dönemde burada olmamızı sağlayan Hellootel ve Antalya Turizm Fuarı’na teşekkür ederiz. Birlikte her zaman daha güçlüyüz. Ve böylesi önemli organizasyonun içinde yer almaktan da mutluyuz.

En popüler Antalya, Ege’yi de Tanıdılar

Pazarın son durumunu ve uçuş trafiği hakkında GM Dergimize bilgiler aktardı  “En popüler destinasyon Antalya, ama Ege’de resortleri de tanınmaya başladı. Çoğu turist İstanbul üzerinden Antalya ve Ege’ye geliyorlar. Bu sezonda uçuşların düzelmesiyle yüksek bir talep bekliyoruz.”

Ukraynalı turistlerin de Moldova’dan uçtuklarını ifade ederek son durum hakkında şu açıklamayı yaptı. “ Ukrayna’dan uçamayan turistlerde Moldova üzerinden tatil için uçuyor. Rezervasyonları da Moldova Acenteleri üzerinden yapıyorlar.” Dedi.

Tez Tour Moldova’nın Antalya için hedefleri nelerdir?

Tez Tour Moldova 1 Mayıs tarihi itibariyle Moldova’dan uçuşlara başladı. Hafta 4 uçak kalkacak. Tez Tour Moldova olarak Antalya 17 bin pax getirmeyi planlıyoruz.

ATF & Hellootel Uluslararası Acenteler Formu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyiz?

Böyle bir dönemde burada olmamızı sağlayan Hellootel ve Antalya Turizm Fuarı’na teşekkür ederiz.

Birlikte her zaman daha güçlüyüz. Ve böylesi önemli organizasyonun içinde yer almaktan da mutluyuz.

Yorum Yaz