32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Tez Tour Moldova’nın Antalya hedefi açıklandı

Tez Tour Moldova’nın Antalya hedefini açıkladı

Tez Tour Moldova’nın Satış Yetkilisi Tricolici Vitalie, 1 Mayıs itibariyle uçuşlara başladıklarını Antalya İçin 17 bin pax hedefleri olduğunu dile getirdi. Uçuşların normal seyrine dönmesiyle birlikte yüksek talep alacaklarını vurguladı. Böyle bir dönemde burada olmamızı sağlayan Hellootel ve Antalya Turizm Fuarı’na teşekkür ederiz. Birlikte her zaman daha güçlüyüz. Ve böylesi önemli organizasyonun içinde yer almaktan da mutluyuz.

En popüler Antalya, Ege’yi de Tanıdılar

Pazarın son durumunu ve uçuş trafiği hakkında GM Dergimize bilgiler aktardı  “En popüler destinasyon Antalya, ama Ege’de resortleri de tanınmaya başladı. Çoğu turist İstanbul üzerinden Antalya ve Ege’ye geliyorlar. Bu sezonda uçuşların düzelmesiyle yüksek bir talep bekliyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wyndham Garden Antalya'da açıldı

Ukraynalı turistlerin de Moldova’dan uçtuklarını ifade ederek son durum hakkında şu açıklamayı yaptı. “ Ukrayna’dan uçamayan turistlerde Moldova üzerinden tatil için uçuyor. Rezervasyonları da Moldova Acenteleri üzerinden yapıyorlar.” Dedi.

Tez Tour Moldova’nın Antalya için hedefleri nelerdir?

Tez Tour Moldova 1 Mayıs tarihi itibariyle Moldova’dan uçuşlara başladı. Hafta 4 uçak kalkacak. Tez Tour Moldova olarak Antalya 17 bin pax getirmeyi planlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fenix'in hedefi Antalya'yı en lüks segmentte tatil destinasyonu yapmak

ATF & Hellootel Uluslararası Acenteler Formu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyiz?

Böyle bir dönemde burada olmamızı sağlayan Hellootel ve Antalya Turizm Fuarı’na teşekkür ederiz.

Birlikte her zaman daha güçlüyüz. Ve böylesi önemli organizasyonun içinde yer almaktan da mutluyuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Air Moldova Antalya uçuşlarını durdurdu
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER