We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Thomas Bareiß  “Almanya’dan Mart Sonunda Olumlu Haberler Var”

Thomas Bareiß  “Almanya’dan Mart Sonunda Olumlu Haberler Var”

Thomas Bareiß  “Almanya’dan Mart Sonunda Olumlu Haberler Var”

Federal Almanya hükümetinin Nisandan itibaren ev doktorlarının aşı kampanyasına katılarak vatandaşa korona aşısının yapmalarına karar verdikten sonra turizm sorumlusu Thomas Bareiß, aşılanmanın önemli ölçüde hız kazanacağını dile getirdi.

Federal Almanya hükümeti, Nisan ayının ortasından başlayarak ev doktorlarının da vatandaşları aşılayacaklarına karar verdi. Federal Almanya turizm sorumlusu Thomas Bareiß, Alman kamu televizyon kanalı ARD ile yaptığı bir görüşmede „Nisan ve Mayıs aylarından başlayarak aşılanma hızı büyük ölçüde yükselecek. O yüzden en geç Mayıs, Haziran ve ondan sonra gelen asıl tatil sezonunda bir çok insanların – risk grupları dahil – aşılanmış olacaklarını bekliyorum“ dedi. Aşılardan dolayı hayatın her geçen hafta daha güvenli hale geleceğini dile getiren Bareiß’a göre artık Federal Hükümet tarafından insanlara bedava verilen test imkanları da özellikle de turizm sektörü için daha güvenli bir durum yaratacağını vurguladı.

Tourexpi’ de yer alan habere göre ; testlerden dolayı „seyahat etmenin temelleri yeniden atılacağı için Bareiß, 22 Mart tarihinde yapılacak bir sonraki korona toplantısından turizm sektörünün peyderpey açılmasına yönelik“ somut planların çıkmasını beklediğini de sözlerine ekledi.

 

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında

Tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. Sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Yorum Yaz