We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Rus Pazarına Pegas Touristik’ten ” Patara Turu”

Rus Pazarına Pegas Touristik’ten ” Patara Turu”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Rus Pazarına Pegas Touristik’ten ” Patara Turu”

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2018’i “Troia Yılı”, 2019’u ise “Göbeklitepe Yılı” ilan ederek,  Türkiye’nin kültürel değerlerinin dünya çapında öne çıkarılmasını amaçlamıştı.  Bakanlık, 2020 yılı teması için Antalya’nın Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti’ni seçmişti ancak pandemi nedeniyle bölge hak ettiği ilgiyi görememişti. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan ve basında yer alan açıklamayla, 2020 Patara Yılı’nın pandemiden dolayı şanssız bir döneme denk geldiği belirtilirken, 2021’in de “Patara Yılı” olarak devam etmesi önerileceği ortaya konmuştu. Pegas Touristic’te buna katkı sağlamak için Rus pazarına yönelik 5 gece 6 günlük Patara Tur paketi hazırladı.

 

pegas

Rus Pazarına Pegas Touristik’ten ” Patara Turu”

 

Konu hakkında Pegas Touristik operasyon Müdürü Yeliz Bilici Ezici bir açıklama yaptı. Ezici :  “Biz de Pegas Touristik olarak bu konuda üzerimize düşeni yapmak için Patara Antik Kenti’ni merkez alan bir Likya turu oluşturduk.  Rusya satışlı ve 5 gece 6 gün sürecek bu pakette dönemin en etkili uygarlıklarından Likya kentlerine doğru bir yolculuk planladık.  Başlıca noktalar , Phaselis Antik Kenti, Demre, Simena Antik Kenti, Kaş (merkez),Kaputaş Plajı, Saklıkent Kanyonu olurken en can alıcı durağı Likya birliğinin başkentliğini de yapmış olan Patara ve görkemli plajı olacaktır.  Nisan ayı ortasında başlayacak söz konusu tur için, Rusya’daki ofislerimizde marketing çalışmalarına başlıyoruz.  Kültürel ve doğal güzellikler ekseninde gerçekleşecek bu turda misafirlemiz denize ve güneşe de doyacaklar.

 

 

 

 

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında

Tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. Sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorum Yaz