We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TUI Russia’nın 2020 Hedefi 3 Milyon

TUI Russia’nın 2020 Hedefi 3 Milyon

TUI Russia’nın 2020 Hedefi 3 Milyon

TUI Russia Genel Müdürü Taras Demura: “2019’u 1.4 milyon kişi ile tamamlayacağız. 2020’de bu sayıyı üç milyon olarak hedefledik. Türkiye kapasitesini önemli ölçüde artıracağız”… TUI Rusya, dört yıldır yaşadığı müşteri sayısını katlamayı 2020’de de sürdürecek.

(ATOR)’a açıklamalarda bulanan TUI Rusya ve BDT ülkeleri Genel Müdürü Taras Demura, firması ve pazarın geneli değerlendirdi.

 2020 Hedefi 3 Milyon Turist

Taras Demura ATOR’a yaptığı açıklamalarda şunları söyledi. TUI Rusya olarak dört yıldır müşteri sayımızı katlayarak hizmet ağımızı genişlettik.2016 yılında yurt dışına yaklaşık 200 bin turist gönderdik. 2019’da 1.4 milyonu aşacağımızı tahmin ediyoruz. 2020 için hedefimiz üç milyon turiste ulaşmak

Antalya’ya 11 Yeni Uçuş

Türkiye kapasitesini önemli ölçüde artıracağız: Rusya’dan Antalya’ya, 11’I yeni, toplam 37 şehirden, Dalaman’a da Moskova’dan ve 6 şehirden uçmayı planlıyoruz. İspanya’ya Moskova, St. Petersburg ve Samara ile birlikte 5 kentten uçuşlar programımıza aldık.  Kıbrıs’a da 6’sı yeni olmak üzere Rusya’nın 10 şehrinden bir uçuş programının startını vereceğiz. Yunanistan, Bulgaristan, Tunus, Karadağ ve Hırvatistan’a uçacağız, olan uçuş sayılarını yükselteceğiz.

 Bu Yorumları Yapanlar, Profesyonel Olmayan, Pazarı Tam Olarak Bilmeyenlerdir.

 

– Thomas Cook’un iflasını nasıl değerlendiriyorsunuz?Rusya’yı ve genel olarak seyahat pazarını nasıl etkiler. Thomas Cook olayının paket tur sistemi ve tur operatörlüğü yapısına güveni sarstı.  Bu konudaki düşünceleriniz nedir? sorusunu da yanıtladı.

Bu yorumları yapanlar, profesyonel olmayan, pazarı tam olarak bilmeyenlerdir.

Araştırmalar genç nesillerin dahil seyahat edenlerin,  seyahat acentelerine bir süre daha gerek duymaya devam edeceğini belirtiyor. Dolayısıyla “seyahat acenteliği ve tur operatörlüğünün sonu geldi” yorumları bence erken.

Bu Durum Rusya’da Daha Da Avantajlı Olacaktır

Thomas  Cook’un iflasına gelince, Fosun ile anlaşma olsaydı  bile yine de iflas gelecekti. Borç verenler alacakları için biraz daha süre tanısaydı da Thomas Cook 2019’da değilse 2020’de yine de iflas bayrağını çekecekti. Thomas Cook’un iflasının Rusya pazarına etkisi olmayacaktır.

Yorum Yaz