TUI’nin Yeni Planı Ne?

Güncel 18 Ocak, 09:54'de eklendi

TUI’nin Yeni Planı Ne?

TUI pandemide yolcu uçuşlarının azaldığını ancak kargo taşımacılığında ise taleplere yetişmekte zorlanıldığını belirtti.

almanya'nın

TUI’nin Yeni Planı Ne?

Talep çok, kargo uçuşlarıyla kapasitemizi normal seviyemize çıkarabiliriz.

Sosyal medyapaylaşımında ” TUI Cargo ekibimiz sürekli operasyonlara başladı. TUI Group, sadece son birkaç hafta içinde 100’den fazla kargo uçuşu gerçekleştirdi. Dünya çapındaki kargonun yüzde 40-50’si yolcu uçaklarının içinde taşınıyor. TUI gibi şirketler, bu kargo uçuşları ile kapasitelerini normal bir seviyeye çıkarabilir.” ifadeleri kullanıldı.

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

OYLAMA ANKETİNİ ONAYLA !

www.qmawards.com veya www.gmdergi.com oylama sayfasına isim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

ÖNERİLERİNİZİ SUNUN!

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Subat ayı itibari ile qmawards.com ve gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.