We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 27 Milyonluk Golf Sahası Elde Kaldı

27 Milyonluk Golf Sahası Elde Kaldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

27 Milyonluk Golf Sahası Elde Kaldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılında deniz üzerine dolgu yöntemiyle golf sahası yapmak için çalışma gerçekleştirdi.

Eski AKP’li Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın ilk adamını attığı proje, belediyeye 27 milyon liralık bedele mal oldu. 150 futbol sahası büyüklüğündeki 18 delikli golf sahası için 30 tanınmış Rus blogger Samsun’a getirildi, tanıtım etkinliği gerçekleştirildi.

 

Sözcüden İsmail Akduman’ın haberine göre bir sonraki başkan AKP’li Mustafa Demir’in, “Kentin önemli bir çekim merkezi” olacağını ifade ettiği tesisi, 5 yıllığına Golf Federasyonu’na kiraladı.  Federasyon 1 yıl kadar işlettiği golf sahasının anlaşmasını pandemiyi neden göstererek bozunca Golf Kulübü belediyenin elinde kaldı.

Belediye Meclis toplantısında golf sahası tekrar gündeme geldi. Demir, tesislerin yıllık zararının 3 milyon lira olduğunu söyledi. “Belediye golf işletmeciliği yapmaz. Belediyenin böyle bir tesisi üstüne alması hata. Belediye işletsin diye bunu yaparsanız, bu büyük ziyandır. İşletmeye adam arıyoruz. Birini bulsak plaket vereceğiz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Yorum Yaz