Turizm Yazarlarından TÜROB’a Ziyaret

Güncel 23 Mayıs, 11:47'de eklendi

Turizm Yazarlarından TÜROB’a Ziyaret

Turizm Yazarları Derneği (TUYED), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

TÜROB

Her iki sektör meslek kuruluşu temsilcileri TÜROB’un Elmadağ’daki ofisinde bir araya geldi. Uzun yıllardır devam eden işbirliğinin devamı ve yeni projelerde dayanışma içinde içinde olma konusunda bir kez daha hem fikir oldu.

TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu, Başkan Yardımcısı Hatice Ünal Bilen ve Yönetim Kurulu üyesi Özlem Kapar Bayburs’a ev sahipliği yapan TÜROB Başkanı Müberra Eresin ve Basın Temsilcisi Belma Toprak, turizm sektörünün son durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Eresin, özellikle sayısal istatistiklerin paylaşıldığı konaklama sektörüne ilişkin son verilerin yer aldığı raporların basında geniş yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eresin, turizm basının sektörün gelişimi ve yükselişi için kilit rol oynadığını ifade etti. TUYED’in yeni yönetimi ile geçmişten bu yana hep olduğu gibi işbirliğine devam edeceklerini ve yeni projelerde her zaman destek vereceklerini belirtti. Eresin, TÜROB’un çok yoğun bir dönem geçirdiğini vurguladı. Diğer meslek kuruluşları ile iyi ilişkilerin turizmi çok daha iyi bir konuma taşıyacağının da altını çizdi.

Kerem Köfteoğlu da, Eresin’e TUYED’in yeni projelerinden bahsetti. TUYED’teki yeni yapılanmaya ilişkin TÜROB Başkanı’na bilgi veren Köfteoğlu, “Sizin basınla düzenli olarak paylaştığınız istatistiki raporlar biz gazeteciler için önemli veriler içeriyor. Bu tarz çalışmaların sektöre yayılmasını diliyoruz” dedi.   TUYED’in önümüzdeki günlerde yeni bir bülten çıkaracağını anlatan Köfteoğlu, konaklama kesiminden bilgi paylaşımı ve bültenin dağıtılması konularında destek beklediklerini söyledi.

TÜROB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜROB Yeni Yönetimi Bakan Ersoy’u Ziyaret Etti

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret, Bakan Mehmet Ersoy’un İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki makamında oldu.

TÜROB Yönetim Kurulu Başkanı Müberra Eresin’in başkanlığındaki TÜROB heyetinin ziyaretinde, TÜROB  yönetim kurulu ile bakan Ersoy, fikir alışverişinde bulundu.

TÜROB’un ziyaretinde öne çıkan başlıklar ise;

TÜROB’un yakın dönem projeleri,

tanıtım ve pazarlama faaliyetleri olurken

En dikkat çeken Konu: “Turizm Geliştirme Fonu” idi.

Bakan Ersoy ziyaret için yönetime teşekkür etti ve  Yeni yönetime yeni dönemde başarılar diledi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.