We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yıldıray Karaer: “Yatırımlarımıza Hız Kesmeden Devam edeceğiz”

Yıldıray Karaer: “Yatırımlarımıza Hız Kesmeden Devam edeceğiz”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Yıldıray Karaer: “Yatırımlarımıza Hız Kesmeden Devam Edeceğiz”

Corendon Turizm Grubu, Almanya’da faaliyet gösteren seyahat acenteleri ve basın mensuplarıyla Düsseldorf ve Frankfurt’ta gerçekleştirilen iftar davetlerinde buluştu.

Corendon Turizm Grubu, Almanya’da faaliyet gösteren seyahat acenteleri ve basın mensuplarını Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in ev sahipliğinde iftar gerçekleşti. Acenteler ve basınla  Karaer, misafirlerine Corendon’un son dönem çalışmaları hakkında da bilgilendirdi.

Hem Base Hem de Destinasyon Sayımızı Artırdık

Karaer, grubun Almanya pazarındaki başarılı çalışmalara da değindi. Tüm acentelere katkılarından dolayı teşekkür etti. Misafirleriyle yaz sezonunun başarıyla geçeceğine dair inancını da paylaşan Karaer, “Bu yıl da Almanya ağırlıklı olmak üzere İsviçre ve Avusturya gibi talebin yüksek olduğu ülkelere 2 milyon koltuk planladık. Hem base hem de destinasyon sayımızı da artırırken yatırımlarımıza kesintisiz devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Corendon Airlines’ın Düsseldorf ve Frankfurt şehirlerinden yaptığı uçuşların planlaması ise şu şekilde: Düsseldorfİzmir: Her Pazartesi, Perşembe ve CumartesiAntalya: Her günHeraklion: Her Çarşamba ve CumartesiHurgada: Her Salı Frankfurtİzmir: Her Salı ve CumaAntalya: Her Salı ve CumaAlanya-Gazipaşa: Her Çarşamba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İngiliz Turistler Yeniden Antalya’da!

İngiliz Turistler Yeniden Antalya’da!

Vali Münir Karaloğlu, İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott’u, makamında ağırladı.

Vali Münir Karaloğlu, “Geçen sene Antalya’da, İngiliz vatandaşlarının artış oranı yüzde 69’du. Bu sene ilk 4 aya baktığımızda yüzde 48’lik  görülüyor.” dedi

Antalya’ya çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak için gelen Büyükelçi Chilcott, Güney Batı Türkiye’deki turlarını tamamlamak üzere olduklarını söyledi.

Çalışmalar Sevindirici Ve Memnun Edici

Büyükelçi Dominick Chilcott, Antalya’ya gerçekleştirdikleri bu yıl ki ziyarette değişen ve yenilenen pek çok şeyi fark ettiklerini  ifade etti. “Bu yıl şehir merkezlerindeki güvenlik kameralarının artırıldığını, turizmin daha yoğun yaşanacağı bölgelere polis sayısının fazlalaştırıldığını görmek bizi memnun etti. 2 yıldır burada yapılan çalışmalar gerçekten çok sevindirici ve sizi takdir ediyoruz.”

İngilizlerin Antalya’daki Artışı

Büyükelçisi Chilcott ve Konsolos Liz Moriarty ve beraberindeki heyeti Antalya’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Münir Karaloğlu ise konuyla ilgili: “İngilizler Türkiye’de Ege bölgesini özellikle Muğla’yı tercih ediyordu. Son yıllarda Antalya’yı tercih etmeye başladıklarını görmek bizi sevindiriyor. Geçen sene Antalya’da, İngiliz vatandaşlarının artış oranı yüzde 69’du. Bu sene ilk 4 aya baktığımızda yüzde 48’lik artış olduğunu görmekteyiz. Bunun sonucu;  olarak İngilizler yeniden şehrimize geliyor”dedi.

Yorum Yaz