We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Anex: Türkiye’nin kayak merkezleri rezervasyona hazır

Anex: Türkiye’nin kayak merkezleri rezervasyona hazır

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Tur operatörü Anex, Rusya’nın Moskova, St. Petersburg ve Kazan şehirlerinden Türkiye’deki kayak merkezlerine düzenli uçuşlar bazında tur satışlarının başladığını duyurdu. Tur dahilinde Kars (Sarıkamış) ve Erzurum (Palandöken) şehirlerine uçuşlar gerçekleşiyor.

Seyahat süresi ve maliyet
Erzurum’a uçuş, minimum 1 saat 45 dakikalık bağlantı dahil olmak üzere 7 saat 40 dakika sürüyor. Moskova’dan Kars’a ulaşım ise 8 saat 25 dakika (İstanbul’da 2 saat 10 dakika bağlantı ile).

Tur fiyatlarına Türk Hava Yolları (THY) ile Moskova’dan İstanbul aktarmalı bir uçuş, seçilen tesiste bir hafta boyunca kahvaltı, iki yetişkin için konaklama, sağlık sigortası (gerekirse spor sigortasına kadar uzatılabilir) dahil ediliyor. Transferin paket fiyatına dahil olmadığını ve turistler tarafından satın alındığını unutmamak da önemli.

Turistlerin kayak merkezi
Türkiye’deki kayak merkezleri genellikle yeni başlayanlar için uygun kabul ediliyor. Ancak Sarıkamış ve Palandöken kayak merkezleri 2.100 ve 2.700 metre yüksekliklerde yer almalarına rağmen hem mavi (orta derecede kayak yapanlar için) ve kırmızı (iyi derecede kayak yapanlar için) pistlere hem de siyah (zor pistler) pistlere sahip. Ayrıca deneyimli kayakçılar için pistler mevcut. Bu nedenle Palandöken ve Sarıkamış deneyimli kayakçılar için de ilgi çekici.

Yorum Yaz