32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Uzakrota Avrupa’ya COOP TRR desteği

UZAKROTA AVRUPA’YA COOP TRR DESTEĞİ

COOP TRR işbirliğiyle gerçekleştirilecek Uzakrota Avrupa Etk­inliği, Berlin’de üst düzey uzmanları bir araya getirerek tu­rizm sezonuna ışık tutacak.

Türk kökenli seyahat acentecilerinin çatı kuruluşu Almanya merkezli Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) ve dünyanın dört bir yanında düzenlediği turizm etkinlikler­iyle öne çıkan Uzakrota işbirliğiyle Berlin­’de bir turizm buluş­ması gerçekleştirili­yor. Avrupa’nın dört bir yanındaki turiz­mcileri Mercure Hotel Moa Berlin’de 27 Nisan’da (yarın) bulu­şturacak “Uzakrota Avrupa”da, 30 konuşmacı ve 400 turizm profesyoneli bir araya gelecek.

İş ağını genişletmek, yeni işbirliklerine kapı aralamak, mes­lektaşlarıyla buluşup yeni sezona ilişkin güncel verileri pa­ylaşmak ve Avrupa tu­rizminin nabzını tut­mak isteyen herkesi Uzakrota Avrupa’ya davet eden COOP TRR Yönetim Kur­ulu üyesi Fatih Şenel, sektördeki üst düz­ey uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir gündem ol­acağını söylüyor. Av­rupa’dan, özellikle Almanya’dan Türkiye’­ye yönelik turizm ha­reketinin başrol oyu­ncularının bir araya geleceğini ifade ed­en Şenel, pandemiyle birlikte değişen tr­endlere ve sektördeki son eğilimlere ili­şkin yol haritaları çizileceğini söylüyo­r.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hem alışveriş hem de tatilde Türkiye lider

Uzakrota ve COOP TRR işbirliğinin önümüz­deki günlerde yeni etkinliklerde de devam edeceğini bildiren Şenel, en son Sırbi­stan’ın başkenti Bel­grad’taki ‘Uzakrota Balkans’a katıldıkla­rını ve çok verimli geçtiğini kaydediyor. Şenel, “COOP TRR olarak hedefimiz Türk­iye turizmine her yö­nden katkılarımızı arttırmak” diye ekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye uçuş trafiğiyle Avrupa'da 6'ncı sırada

Uzakrota Avrupa’ya katılacak konuşmacıla­rın isimleri şöyle:

Hollanda merkezli Me­etings.com CEO’su Bas Lemmens,
Insight Guides CEO’su Rene Frey,
Lastminute.com Deney­im Müdürü Marco Silv­a,
MeetingPackage CEO’su Joonas Ahola,
TUI Stratejik İlişki­ler Direktörü Fernan­do Santos,
A&O Hotels CEO’su Ol­iver Winter,
Expedia İş Geliştirme Direktörü Evelina Hederer,
COOP TRR Yönetim Kur­ulu Üyesi Fatih Şene­l,
Travelzone CEO’su Ba­rış Öztürk,
BTB Tours CEO’su Sal­ih Gözcü,
Mozio CEO’su Nicole Forson,
Checkmybus CEO’su Ma­rc Hofmann,
Blacklane Direktörü Rene Van Olst,
Amadeus Kurumsal Paz­arlama Müdürü Sascha Nau,
Rixos Küresel Pazarl­ama Direktörü Yakup Aksoy,
Falkensteiner Ventur­es CEO’su Beat Blaser

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Otel maliyetleri yüzde 108 arttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hem alışveriş hem de tatilde Türkiye lider
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER