We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Uzakrota Avrupa’ya COOP TRR desteği

Uzakrota Avrupa’ya COOP TRR desteği

UZAKROTA AVRUPA’YA COOP TRR DESTEĞİ

COOP TRR işbirliğiyle gerçekleştirilecek Uzakrota Avrupa Etk­inliği, Berlin’de üst düzey uzmanları bir araya getirerek tu­rizm sezonuna ışık tutacak.

Türk kökenli seyahat acentecilerinin çatı kuruluşu Almanya merkezli Avrupa Türk Seyahat Acenteleri Birliği (COOP TRR) ve dünyanın dört bir yanında düzenlediği turizm etkinlikler­iyle öne çıkan Uzakrota işbirliğiyle Berlin­’de bir turizm buluş­ması gerçekleştirili­yor. Avrupa’nın dört bir yanındaki turiz­mcileri Mercure Hotel Moa Berlin’de 27 Nisan’da (yarın) bulu­şturacak “Uzakrota Avrupa”da, 30 konuşmacı ve 400 turizm profesyoneli bir araya gelecek.

İş ağını genişletmek, yeni işbirliklerine kapı aralamak, mes­lektaşlarıyla buluşup yeni sezona ilişkin güncel verileri pa­ylaşmak ve Avrupa tu­rizminin nabzını tut­mak isteyen herkesi Uzakrota Avrupa’ya davet eden COOP TRR Yönetim Kur­ulu üyesi Fatih Şenel, sektördeki üst düz­ey uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir gündem ol­acağını söylüyor. Av­rupa’dan, özellikle Almanya’dan Türkiye’­ye yönelik turizm ha­reketinin başrol oyu­ncularının bir araya geleceğini ifade ed­en Şenel, pandemiyle birlikte değişen tr­endlere ve sektördeki son eğilimlere ili­şkin yol haritaları çizileceğini söylüyo­r.

Uzakrota ve COOP TRR işbirliğinin önümüz­deki günlerde yeni etkinliklerde de devam edeceğini bildiren Şenel, en son Sırbi­stan’ın başkenti Bel­grad’taki ‘Uzakrota Balkans’a katıldıkla­rını ve çok verimli geçtiğini kaydediyor. Şenel, “COOP TRR olarak hedefimiz Türk­iye turizmine her yö­nden katkılarımızı arttırmak” diye ekliyor.

Uzakrota Avrupa’ya katılacak konuşmacıla­rın isimleri şöyle:

Hollanda merkezli Me­etings.com CEO’su Bas Lemmens,
Insight Guides CEO’su Rene Frey,
Lastminute.com Deney­im Müdürü Marco Silv­a,
MeetingPackage CEO’su Joonas Ahola,
TUI Stratejik İlişki­ler Direktörü Fernan­do Santos,
A&O Hotels CEO’su Ol­iver Winter,
Expedia İş Geliştirme Direktörü Evelina Hederer,
COOP TRR Yönetim Kur­ulu Üyesi Fatih Şene­l,
Travelzone CEO’su Ba­rış Öztürk,
BTB Tours CEO’su Sal­ih Gözcü,
Mozio CEO’su Nicole Forson,
Checkmybus CEO’su Ma­rc Hofmann,
Blacklane Direktörü Rene Van Olst,
Amadeus Kurumsal Paz­arlama Müdürü Sascha Nau,
Rixos Küresel Pazarl­ama Direktörü Yakup Aksoy,
Falkensteiner Ventur­es CEO’su Beat Blaser

Yorum Yaz