We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Volkan Şimşek FUN & SUN Otel Grubu CEO’su Oldu

Volkan Şimşek FUN & SUN Otel Grubu CEO’su Oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Volkan Şimşek FUN & SUN Otel Grubu CEO’su Oldu

Turizm camiasının başarılı ve tecrübeli ismi Volkan Şimşek, TUI Rusya’nın Fun&Sun Otel Grubu’nun CEO’su oldu.volkan şimşek

Perili Bay Resort Hotel İşletme Müdürü Volkan Şimşek

Volkan Şimşek FUN & SUN Otel Grubu CEO’su Oldu

TUI Rusya’nın otel grubunun Fun&Sun Hotels’de iki marka bulunuyor. Bunlar Fun & Sun Life ve Smart markaları olarak yer alıyor.   TUI Rusya, Fun & Sun Life Side, Fun & Sun Life Belek ve Smart Club Prestige Alanya otellerin işletmesini devraldığını açıkladı.

Atorus.ru’da yer alan habere göre TUI Rusya Genel Müdürü Taras Demura, şu anda Türkiye’de üç oteli işlettiklerini ve bu hizmetlerine gelecekte Rusya dahil diğer yerlere de devam ettireceklerini dile getirdi.

TUI Rusya, Fun&Sun otellerinin yönetimine konaklama sektörünün deneyimli ismi Volkan Şimşek’i getirdi. TUI Rusya, Fun&Sun konseptindeki otellerini daha da geliştirmek gayesinde olduğunu da belirtti.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretci sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Yorum Yaz