We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yüksek İç Mimar Ecem Sezer yeni ofisinde hizmet vermeye devam ediyor

Yüksek İç Mimar Ecem Sezer yeni ofisinde hizmet vermeye devam ediyor

GM Haber Merkezi

Turizm sektöründe çeşitli projelerle tanınan Yüksek İç Mimar Ecem Sezer, Antalya Portakal Çiçeği’nde yer alan yeni ofisinde hizmet veriyor.

Kilit ailesinin markası olan Nirvana Otellerinde yer alan Me Spa by L’occitane, Luxy Pet Hotel ve Jolly Mice Lounge gibi projelerin tasarım, konsept ve projelendirmeden sorumlu iç mimarlık çalışmalarını yapan Ecem Sezer İç Mimarlık; konut, otel ve ticari sektörlerde çeşitli projelere imza atmaya devam ediyor.

ME Spa by L’occitane ve Luxy Pet Otel projeleri hakkında bilgi veren Ecem Sezer şu ifadeleri kullandı: “Nirvana Otelleri içerisinde yer alan ME Spa by L’occitane projesi L’occitane markasının Türkiye’de açılmış ilk spa merkezidir. Nirvana Otelleri ve L’occitane markasında imzalanan anlaşmada tüm tasarım verileri L’occitane markası tarafından referans olarak tarafımıza gönderilmiştir. Projenin tek yetkili İç Mimarı olarak ben, Nirvana Otelleri için bu projede görev aldım ve yerleşim planı, 3d renderlar ve tüm uygulamaların takibini yürüterek projeyi otel adına tamamladım.”

Luxy Pet Otel projesiyle ilgili de detayları paylaşan Ecem Sezer, “Luxy Pet Otel projesi Nirvana Otelleri içerisinde yer alan marka adı ve tasarımı Nirvana Otelleri bünyesinde çözülmüş bir hayvan otelidir. Konseptmiz; tatilini yapan müşterilerimiz evcil hayvanlarını (kedi ve köpek) Luxy Pet otelde özel olarak tasarlanmış odalarda konaklatarak, evcil hayvanlarına da 5 yıldızlı tatil deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Projenin tasarım, projelendirme ve uygulama takibi konusunda tek yetkili iç mimarı yine benim. Projede, büyük ırk ve küçük ırk köpekler ve kediler için; açık ve kapalı oyun alanları, özel odalar, veteriner hizmeti, pet care bakıcı hizmeti, köpek kuaförü ve mağaza bulunmaktadır. Bu projemiz de 3 otelimizde de aynı tasarım konseptiyle fakat arazilere göre farklı yerleşim planları ile hizmet vermektedir” dedi.

Yorum Yaz