We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Gündem Argos in Cappadocia’dan 2021’e başarılı veda

Argos in Cappadocia’dan 2021’e başarılı veda

Argos in Cappadocia 2021 yılını da ödül ve başarılar ile kapattı.

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen Argos in Cappadocia, bölgenin tüm güzelliklerini ortaya koyan, her detayı incelikle tasarlanan mimarisi ve üstün hizmet anlayışıyla 2021 yılını da ödüllerle kapattı. 2010 yılından bu yana hizmet veren Argos in Cappadocia bugüne kadar ulusal ve uluslararası 60’tan fazla ödül ve başarıya imza attı.

Volkanik tüflerin ortaya çıkardığı, rüzgâr, kar ve yağmurun binlerce yılda nakış gibi işlediği benzersiz bir coğrafyanın ortasında, bölgenin tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia aldığı ulusal ve uluslararası pek çok ödülle başarılarını en üst düzeye taşıyor.

“İçinden köy geçen otel” Argos in Cappadocia, bugüne kadar aldığı ödüllere 2021 yılında 5prestijli ödül daha ekledi. Her detayı özenle tasarlanan otel, misafirlerine etkileyici tarihi ve mistik bir atmosferde benzersiz bir deneyim sunuyor.

Argos in Cappadocia 2021 yılında Luxury Lifestyle Magazine Okuyucu Seyahat Ödülleri’nde “Avrupa’daki En İyi Otel’’ kategorisinde 6’ncı oldu. Condé Nast Traveler Okuyucu Ödülleri’nde ‘’Yunanistan ve Türkiye’deki En iyi 20 Otel’’ kategorisinde ise 7’inci oldu. Ayrıca Uluslararası Otel Ödülleri’nde “Türkiye’nin Yüksek Övgüye Değer Klasik / Tarihi Kültür Miras Oteli ve Türkiye’nin Yüksek Övgüye Değer Lüks Butik Oteli’’ ve Dünya Seyahat Ödülleri’nde “Türkiye’nin Önde Gelen Kültürel Miras Oteli’’ seçildi.

Argos in Cappadocia, hizmet vermeye başladığı günden bu yana birbirinden prestijli ulusal ve uluslararası 60’tan fazla ödül ve başarıya imza attı. Dünyaya kendi alanında ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

Yorum Yaz