32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

TCDD iki turistik tren hattını devreye alıyor

Acentelerin yoğun talebi etkili oldu… İki turistik hatta seferler başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) seyahat acentelerinden gelen yoğun talep üzerine iki turistik hattı daha devreye alıyor.

TCDD, acentelerden gelen yoğun talep üzerine iki turistik hattı daha devreye alıyor. TCDD’den yapılan açıklamada Ankara – Tatvan arasında Turistik Vangölü Ekspresi ve Ankara – Diyarbakır arasında Turistik Kurtalan Ekspresi seferlerinin başlayacağı belirtildi.

Turizm Ajansı’nın haberine göre Turistik Vangölü Ekspresi Ankara’dan 08 Haziran 2022, Tatvan’dan 11 Haziran 2022, Turistik Kurtalan Ekspresi Ankara’dan 10 Haziran 2022, Diyarbakır’dan 12 Haziran 2022 tarihlerinde ilk seferlerine başlayacak.

Turistik Vangölü Ekspresi Ankara’dan Çarşamba, Tatvan’dan Cumartesi, Turistik Kurtalan Ekspresi Ankara’dan Cuma, Diyarbakır’dan Pazar günleri hareket edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  The Future Luxury ile seyahat acenteleri Kapadokya'da buluşuyor

Grup taşımalarını gerçekleştirmek üzere seferlerine başlatılacak olan Turistik Trenler için acentelerin vagon talepleri 29 Nisan 2022 tarihinden itibaren 08 Mayıs 2022 tarihinde gece yarısına kadar turistiktcddtasimacilik@hotmail.com e-posta adresine başvuru yapmak suretiyle toplanacak. Bu tarihlerden sonra yapılacak olan talepler kabul edilmeyecek.

Talepler, Turistik Trenlerin işletileceği 08 Haziran 2022 – 14 Ağustos 2022 tarihleri arasındaki dönem için kabul edilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  The Future Luxury ile seyahat acenteleri Kapadokya'da buluşuyor

Turistik trenlerde bireysel seyahatler içinde bilet satışı yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  The Future Luxury ile seyahat acenteleri Kapadokya'da buluşuyor
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER