29.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Gökhan Çeltikoğlu, The Land of Legends Kingdom bünyesinde

Gökhan Çeltikoğlu, The Land of Legends Kingdom Hotel’de yeni görevine başladı.

Gökhan Çeltikoğlu, The Land of Legends Kingdom Hotel’e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Mersin Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Gökhan Çeltikoğlu, turizm sektörüne 1999 yılında Grand Prestige Hotel’de lise stajyeri olarak adım attı. 2001 yılında Club Ali Bey Manavgat’ta F&B departmanında personel olarak görev aldı. 2003’te Hotel Turquoise’de çeşitli pozisyonlarda görev alan Çeltikoğlu, 2011 yılında yeni görev yeri olan Rixos Premium Belek’e atandı.

Daha sonra Rixos Sungate Hotel’e Asst. GR Manager olarak transfer olduğu The Land of Legends Kingdom Hotel’de 2018’de Guest Relations Manager görevini üstlendi.

Nisan ayında ise The Land of Legends Kingdom Hotel’de Asst. General Manager olarak yeni görevine atandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gökçe Fenalan, Hilton Bodrum otellerinde

Rixos Hotels bünyesinde iş seyahatleri ve operasyon destekleri için yurt dışında da görev alan Gökhan Çeltikoğlu sektöre dair 23 yıllık deneyim ve tecrübelerini yeni pozisyonunda da aktarmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erdoğan İpek, Hattuşa Vacation Thermal Club’da

GM Dergi ekibi olarak kendisini tebrik ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İbrahim Doğan, Sirius Deluxe Hotel'de
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER