We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Gündem TCDD iki turistik tren hattını devreye alıyor

TCDD iki turistik tren hattını devreye alıyor

Acentelerin yoğun talebi etkili oldu… İki turistik hatta seferler başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) seyahat acentelerinden gelen yoğun talep üzerine iki turistik hattı daha devreye alıyor.

TCDD, acentelerden gelen yoğun talep üzerine iki turistik hattı daha devreye alıyor. TCDD’den yapılan açıklamada Ankara – Tatvan arasında Turistik Vangölü Ekspresi ve Ankara – Diyarbakır arasında Turistik Kurtalan Ekspresi seferlerinin başlayacağı belirtildi.

Turizm Ajansı’nın haberine göre Turistik Vangölü Ekspresi Ankara’dan 08 Haziran 2022, Tatvan’dan 11 Haziran 2022, Turistik Kurtalan Ekspresi Ankara’dan 10 Haziran 2022, Diyarbakır’dan 12 Haziran 2022 tarihlerinde ilk seferlerine başlayacak.

Turistik Vangölü Ekspresi Ankara’dan Çarşamba, Tatvan’dan Cumartesi, Turistik Kurtalan Ekspresi Ankara’dan Cuma, Diyarbakır’dan Pazar günleri hareket edecek.

Grup taşımalarını gerçekleştirmek üzere seferlerine başlatılacak olan Turistik Trenler için acentelerin vagon talepleri 29 Nisan 2022 tarihinden itibaren 08 Mayıs 2022 tarihinde gece yarısına kadar turistiktcddtasimacilik@hotmail.com e-posta adresine başvuru yapmak suretiyle toplanacak. Bu tarihlerden sonra yapılacak olan talepler kabul edilmeyecek.

Talepler, Turistik Trenlerin işletileceği 08 Haziran 2022 – 14 Ağustos 2022 tarihleri arasındaki dönem için kabul edilecek.

Turistik trenlerde bireysel seyahatler içinde bilet satışı yapılacak.

Yorum Yaz