We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ACY Şirketler Grubu Adela Otel’i satın aldı

ACY Şirketler Grubu Adela Otel’i satın aldı

ACY Şirketler Grubu, İstanbul’un köklü otellerinden Adela Otel’i satın aldı.

ACY Şirketler Grubu, İstanbul’un en köklü otellerinden biri olan Adela Otel’i bünyesine katarak, ACY Otel markasıyla konaklama alanındaki çalışmalarına devam edecek.
Şirket, 230 oda kapasiteli otel ile İstanbul’da kaliteli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Adana ve Denizli’de faaliyet gösteren otelleriyle bulunduğu bölgelerde hizmet veren ACY, İstanbul’daki yeni otel yatırımıyla konaklama deneyimine yepyeni bir vizyon katmayı hedefliyor.

3 ay sonra misafirlerini ağırlayacak

ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım şirketinin otel yatırımıyla ilgili, “Adela Otel, ACY tarafından restore edilerek 3 ay sonra kaliteli ve konforlu bir konaklama hizmeti için misafirlerini ağırlamaya başlayacak. ACY Şirketler Grubu olarak Adana ve Denizli’de bulunan otel yatırımlarımızdan sonra İstanbul’un en köklü otellerinden birine sahip olmak şirketimiz adına oldukça önemliydi. 3 ay sonra tüm yenileme ve düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla ACY Otel ismiyle yepyeni bir başlangıç yapacağız” açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz