We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ANTALYA’DA FUTBOL TURİZMİNDE KADIN TAKIMLARI DA GÖRECEĞİZ

ANTALYA’DA FUTBOL TURİZMİNDE KADIN TAKIMLARI DA GÖRECEĞİZ

Antalya’da Futbol Turizminde Kadın Takımları Da Göreceğiz Olacak

Spor turizm Birliği bu ay ki aylık toplantısını Glorai Sport Arena ev sahipliğinde gerçekleştirdi. STB’nin bu ay ki konuğu TFF A Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan’dı. STB üyelerine Kökaslan, bölgedeki sahalar, gelen Takımlar ve maçlar hakkında bilgiler aktardı. Konuşmasında STB’ye teşekkürlerini İleten Kökaslan, yurt dışından birinci lig takımlarını hatta Kadın takımları sahalarda görebileceğiz” dedi.

Spor Turizmi Birliği’nin, Gloria Sports Arena ev sahipliğinde yaptığı aylık toplantısının konuğu  TFF Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Köksalan idi.  Akdeniz Bölgesindeki sahalar, gelen takımlar ve maçlar hakkında bilgi veren Sayın Köksalan, STB üyeleri ile TFF Akdeniz’in koordineli çalışabileceğini yurt dışından gelecek olan milli takımlar,  1.lig takımları düzeyinde takımlarla maç organize edilebileceğini belirti. Hatta kadın takımları ile müsabakalar organize edilebileceğini dile getirdi.

Kökaslan, konuşmasının sonuda Spor Turizm Birliği üyelerine Turizmde olan katkılarından dolayı teşekkürlerini bildirdi.  Kökaslan konuşmasının sonunda “ STB olarak yeni bir çağ açtınız, ülkem adına ve şahsım adına size minnettarım” dedi.

STB Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda da Türsab YTK Başkanı olan Sayın Ferit Turgut, TÜRSAB’IN yeni döneminde uygulamaya konulan denetimleriyle ilgili bilgi verdi. Gelecek spor gruplarının yasal prosedürler içinde getirilmesi hususunda paylaşımda bulundu.

Yorum Yaz