We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ATF23 Kapılarını 2024’e Araladı; “Gelecek Yılı Heyecanla Bekliyoruz”

ATF23 Kapılarını 2024’e Araladı; “Gelecek Yılı Heyecanla Bekliyoruz”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli fuarı Antalya Turizm Fuarı (ATF) iki gün boyunca, 35 ülkeden 25 binin üzerinde ziyaretçi ağırladı. Katılımcı firmalar ve ziyaretçiler fuarda, A’dan Z’ye turizm değerlendirmeleri yaparken, paneller ve B2B görüşmelerle fikir alışverişi ve beyin fırtınası yapma fırsatı buldu. ATF24 için şimdiden heyecan duyduklarını belirten katılımcı markalar, yeni iş birlikleri ile fuardan ayrıldıklarını ifade etti.

5 ayrı sahnede birbirinden değerli panelistlerin yer aldığı paneller ATF23’e damgasını vurdu. Sektör beklentileri, turizmin geleceği, turizm alternatifleri ve çeşitleri, sektörün gelişimi sorunlar ve çözümler ATF panellerinde konuşuldu. Sektörde yankılanan ve cevap arayan sorular tüm paydaşların bir arada olmasının getirdiği konfor ve imkanla cevaplandı.

Katılan turizm profesyonelleri ve paydaşları, Antalya Turizm Fuarı’nın bu yıl Türkiye’de yapılan en verimli turizm fuarı olduğunu vurguladı. Bunun en büyük nedeninin, Rusya ve Almanya başta olmak üzere yurt dışından fuara gelen hosted buyer ve katılımcılarla yapılan verimli görüşmeler olduğunu söylediler. ATF23’ün geleneksel uluslararası fuarlar niteliğinde gerçekleştiğini ifade eden katılımcı ve ziyaretçiler, siyasi ve ekonomik krizler arasında böyle bir organizasyonu başarıyla tamamlayan Selçuk Maral ve ekibini tebrik ettiler.

CUMHURİYETİN 100. YILI VE İŞ BİRLİKLERİ KUTLANDI

Fuar yoğunluğunun ardından tüm katılımcılar Ceila Club’da eğlence dolu bir after partiye davet edildi. Kapanış partisinde; Cumhuriyetin 100. yıl coşkusu yaşanırken yeni anlaşmalar ve iş birlikleri de kutlandı. Katılımcılar partide, DJ performansıyla müziğin ve dansın coşkusunu yaşayarak, 2024’e erken bir “Merhaba” dedi.

Yorum Yaz