We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ATF23 kapanışını AfterParty ile yaptı

ATF23 kapanışını AfterParty ile yaptı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Antalya Turizm Fuarı (ATF) Antalya Ceila Club’da gerçekleştirilen AfterParty ile son buldu.

ATF23’ün iş görüşmeleri, paneller ve etkinliklerle son derece yoğun geçen iki gününün ardından; fuara katılan turizm profesyonelleri ve katılımcıları AfterParty’de doyasıya eğlendi.

Etkileyici DJ performansları ile dans gösterileriyle tüm davetlilerin yorgunluklarını attığı gecede Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyor olmamız nedeniyle bir ağızdan marşlar da söylendi.
Gecede mikrofonu eline alan ve konuklara seslenen Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral; fuarın sponsorlarının isimlerini tek tek saydı ve hem sponsorlara hem de tüm katılımcılara organizasyona katkılarından dolayı teşekkür etti.

ATF23’ün başarısıyla ilgili turizm profesyonelleri ve paydaşlarından aldığı yorumlardan mutluluk duyduğunu ifade eden Selçuk Meral, bu büyük organizasyon için çok çalışan ekibine de bir kez daha teşekkür etti.

Selçuk Meral konuşmasını; “Antalya Turizm Fuarı ile 2023 sezonuna veda ediyor ve şimdiden 2024’ün kapılarını aralıyoruz.” sözleriyle ve herkese iyi eğlenceler dilekleriyle tamamladı.
ATF23 AfterParty’de eğlence sabahın erken saatlerine kadar sürdü.

Fotoğraflar: Musa Doğan

Yorum Yaz