We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler BANYAN GROUP 19 YENİ OTEL AÇIYOR

BANYAN GROUP 19 YENİ OTEL AÇIYOR

Asya’nın önde gelen konaklama şirketi Banyan Group yönetimi, 2024 yılında 19 yeni tesis açacaklarını duyurdu.

Kerem Köfteoğlu’nun THP’nin verilerinden derlediği bilgilere göre, Banyan Group yönetimi bu yıl 30’ncu yıllarını kutlamaya hazırlanıyor. Grubun CEO’su Eddy See konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Bu dönüm noktası yalnızca grubun konaklama endüstrisindeki kalıcı başarısının bir kanıtı olmakla kalmıyor, aynı zamanda heyecan verici bir geleceğe de zemin hazırlıyor.”

Banyan Group, 2024 yılı boyunca Kamboçya, Çin, Japonya, Güney Kore, Vietnam ve Meksika’da, halen 22 ülkeyi kapsayan 12 küresel markasıyla 19 yeni mülk ve rezidansın açılışını yapacak.Grup, Angsana Siem Reap’in açılışıyla Kamboçya’da ilk kez sahneye çıkacak ve grubun Japonya’daki ilk Banyan Tree mülkü, Banyan Tree Higashiyama Kyoto’nun açılışıyla birlikte gelecek.

Markanın Vietnam’da ilk kez sahneye çıkışına damgasını vuran 2024, Halong Körfezi’nde Angsana Quan Lan ve Garrya Mu Chang Chai’nin açılışını, ardından Cassia ve Homm Sokcho’nun Güney Kore’de açılışını görecek . Çin’in Suzhou kentinde Banyan Tree ve Angsana , Shishan kompleksinde açılacak, Banyan Tree ve Garrya ise Yangcheng Gölü kenarındaki bir komplekste açılacak. Grup yönetimi bu yıl ayrıca Banyan ile deneysel üye programının yanı sıra yeni dijital yol arkadaşı Beyond uygulamasını da başlatacak.

Yorum Yaz