We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel KHG, ITB BERLİN’DE YENİ KONSEPTLERİNİ TANITTI

KHG, ITB BERLİN’DE YENİ KONSEPTLERİNİ TANITTI

Kilit Hospitality Group (KHG), Türkiye çapındaki konaklama ve turizm endüstrisinin önde gelen oyuncularından biri olarak, ITB Berlin Fuarı 2024’te Crystal Hotels ve Nirvana Hotels markalarındaki yeni konseptleri tanıttı. Bu yıl Avrupa’nın önde gelen turizm profesyonellerinin bir araya geldiği ITB Berlin, “Seyahat ve Turizmde Değişimi Birlikte Şekillendirmek” temasıyla 5-7 Mart tarihleri arasında düzenlendi. Dört farklı salon ve on yedi farklı tematik başlık altında yoğun bir program sunan fuar, yaklaşık 24 bin katılımcıyı bir araya getirdi.

Kilit Hospitality Group, ITB Berlin Fuarı’nda Crystal Hotels markasının, yenilenen tesisleri ve hizmetleriyle misafirlerine daha geniş ve konforlu bir deneyim sunmaya devam edeceğini duyurdu. Crystal Flora tesisi başta olmak üzere tüm gruba ‘pet friendly’ konseptinin entegre edileceği yanı sıra Crystal Centro, Crystal Palace, Crystal Prestige ve Crystal Tat Beach otellerinin premium segmente yükseltileceği açıklanan yenilikler arasında yer aldı.

Sürdürülebilirlik temasıyla bütünleşen Nirvana Hotels markasının ise Chi For Life Vegan Restoran, Luxy Pet Hotel, Me Spa by L’Occitane, Nirvana Wellbeing, Cosmos Clinic, Emilio, Cosmos Sports Center, Cosmo Fit ve Cosmo Bike markalarıyla misafirlerine çok yönlü bir tatil imkânı sunmaya devam edeceği fuar katılımcılarına aktarıldı.

Kilit Hospitality Group’un ITB Berlin Fuarı’na katılımı, sektördeki yenilikçi yaklaşımlarını ve sürekli gelişen konseptlerini tanıtması açısından büyük bir adım olarak değerlendirildi. Şirket, misafir memnuniyetini ve benzersiz deneyimi ön planda tutarak, konaklama ve turizm endüstrisinde öncü rol oynamaya devam edecek.

Yorum Yaz