We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler BARIŞ AKAT SUN PEARL RESORT & BEACH HOTEL ÇEŞME’DE

BARIŞ AKAT SUN PEARL RESORT & BEACH HOTEL ÇEŞME’DE

Barış Akat, Sun Pearl Resort & Beach Hotel Çeşme’de Genel Müdür Yardımcısı Vekili ve Operasyon Müdürü olarak göreve başladı.

Akat, kariyerine 2002 yılında Dedeman Resort Hotel Bodrum’da başlayan, daha sonra Iber Hotel, Divan Palmira, Sissus, Sheraton Çeşme, Radisson Blu Çeşme, Design Plus Seya gibi otellerde de görev yaptı. Bir dönem Kıbrıs Kaya Artemis Hotel’de ve Hyatt Regency Austin Texas’ta da çalışan yönetici, Sun Pearl Resort & Beach Hotel Çeşme’nin Vekaleten Genel Müdür Yardımcısı ve Operasyon Müdürü görevine getirildi.

Yeni görevi ve otelin 2024 vizyonları ile ilgili açıklamalarda bulunan Barış Akat, “Bu sezon, Sun Pearl Resort & Beach Hotel Çeşme olarak bölgedeki konaklama anlayışına yeni bir soluk getirmek için çalışmalarımıza son sürat devam etmekteyiz. Çeşme ve Alaçatı bölgesini tercih eden tatil severlerin, taleplerini ve ne istediğini bilen profesyonel bir ekip ile sezona giriyoruz. Misafir memnuniyeti odaklı turizm ve otelcilik anlayışını benimsemiş tecrübeli kadrolarımızla 2024 sezonuna damga vurmaya hazırız” dedi. Akat, “Aynı zamanda, misafirlerimize konaklamadan fazlasını verebilmek adına geçen sezon büyük ses getiren Dea Dia Beach Club ve Dilber isimli iki mekanımızı misafirlerimizin beğenisine sunacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz