We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler BerTouristic’in yıldızlar karmasına bir transfer daha: Cem Örücü

BerTouristic’in yıldızlar karmasına bir transfer daha: Cem Örücü

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

BerTouristic, yüzde 100 yerli yazılıma sahip rezervasyon sistemi ResClick’i dünya sahnesine hazırlamaya devam ediyor. Firma yeni markası için bir yandan ulusal ve uluslararası bağlantılarını tamamlarken, diğer yandan da küresel hedefleri doğrultusunda yönetici kadrosunu güçlendiriyor.

BerTouristic’in turizm sektörünün tanınmış isimlerinin toplandığı yönetim kadrosunun yeni yıldız transferi, deneyimli turizmci Cem Örücü.

Turizm sektöründe yaklaşık 30 yıllık deneyimi bulunan ve Pegas, MeetingPoint, MTS Globe’da yöneticilik yapmış olan Cem Örücü; Genel Müdür Yardımcısı olarak artık BerTouristic kadrosunda yer alıyor.

Bertouristic’te üstlendiği görevle ilgili olarak Örücü; “BerTouristic’in ResClick markasıyla yaptığı atılım, teknolojiye ve Avrupa pazarına yaptıkları yatırımlar ile önümüzdeki 5 yıl için koyulan hedefler beni çok etkiledi. Geçmiş dönemdeki tecrübelerimi bu şirkete aktarmaktan mutluluk duyacağım” diyor.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Cem Örücü’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz