We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Cosmos Theatre Biletleri Jolly’de!

Cosmos Theatre Biletleri Jolly’de!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sanat, eğlence ve gurme gastronomi kültürünü kusursuz bir şekilde harmanlayan Türkiye’nin yeni nesil gösteri merkezi COSMOS THEATRE, Antalya’da kapılarını açtı!

Dijital ve görsel sanatın buluştuğu sıra dışı atmosferi, VIP locaları, son teknoloji donanımı ve ışıltılı sahnesi ile evrenin sınırlarını aşan kozmik bir yolculuğa davetlisiniz. Ünlü Fransız şefler ve uzman miksologların imza attığı fire dining konsepti, muhteşem dekorasyonu ve 3D projeksiyon sistemi beş duyunuzu da etkisi altına alacak.

Antalya şehrinin göz bebeği Nirvana Cosmopolitan bünyesinde yer alan Cosmos Theatre birbirinden ünlü yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine, tematik etkinliklerine ve sürpriz organizasonlarına ev sahipliği yapıyor. İster Nirvana Cosmopolitan’da ayrıcalıklı bir tatil yapın, ister sadece Cosmos Theatre’in büyüleyici dünyasındaki organizasyonların tadını çıkarın. Rezervasyonunuzu Jolly merkez ofisleri ve yetkili satış acenteleri, www.jollytur.com, Jolly mobil uygulaması veya 444 0 644 Jolly çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sıradaki konserler; 28 Ocak – Berkay, 4 Şubat – Gülşen, 11 Şubat – Hadise, 17 Şubat – Melek Mosso ve 18 Şubat’ta Özcan Deniz! Hemen yerinizi ayırtın, bu muhteşem organizasyonları kaçırmayın!

Yorum Yaz