We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da yeni atama

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da yeni atama

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’nın yeni Ticari Müdürü Seda Rastgeldi Gülen oldu. Gülen, geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan ilk ve tek beş yıldızlı uluslararası otelinde Satış Direktörü idi.

Şanlıurfa, Türkiye 8, Aralık 2023 – Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli olarak hizmet veren DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, yönetici kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Otelcilik sektöründe 15 yıldan fazla deneyime sahip olan Seda Rastgeldi Gülen, otelin yeni Ticari Müdürü görevine atandı. DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da daha önce Satış Direktörü olarak görev yapan Gülen, geçtiğimiz ay başladığı yeni pozisyonu ile birlikte satış faaliyetlerinin yönetimine de devam ederek, otelin yönetim ekibi ile beraber yurt içi ve yurt dışı tanıtımına da destek oluyor.

Turizm alanında güçlü güçl bir kariyere sahip olan Seda Rastgeldi Gülen; Manici Otel Şanlıurfa’da başladığı iş hayatına, Hilton Garden Inn Şanlıurfa’da Satış Müdürü olarak devam etti. 2020 yılında Hilton Garden Inn Istanbul Atatürk Havaalanı’nda görev alan Gülen, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen DoubleTree by Hilton Şanlıurfa’da açılış öncesinden itibaren Satış Direktörü olarak görev yapıyordu.

Gülen, Harran Üniversitesi’ndeTurizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi’nde İktisad bölümünü bitirdi.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Seda Rastgeldi Gülen’e yeni görevinde başarılar dileriz.

Yorum Yaz