We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler #DubaiDestinations kampanyası ile tanıtım devam ediyor

#DubaiDestinations kampanyası ile tanıtım devam ediyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Engin Altan Düzyatan’ı tanıtım kampanyasının yüzü olarak seçen Dubai, bu kez #DubaiDestinations kampanyası tanıtılıyor. Ağustos ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya, bu sezon plaj destinasyonlarından kapalı eğlence mekanlarına, su parklarından eşsiz otellere ve aile dostu etkinliklere vurgu yapıyor.

Dubai Medya Konseyi Başkan Yardımcısı ve İcra Direktörü ve Dubai Hükümeti Medya Ofisi (GDMO) Genel Müdürü, Mona Al Marri ”Muhammed Bin Raşid’in Dubai’yi dünyanın en iyi yaşanabilir ve ziyaret edilebilir şehri haline dönüştürme vizyonuyla uyumlu olan #DubaiDestinations kampanyası, şehrin karakterini dünyanın en büyük destinasyonlarından biri olarak tanımlarken, eşsiz çeşitlilik, unutulmaz deneyimler ve yaratıcı şehir havasını yeni pencereler aralayarak sergilemeye devam ediyor.” dedi.

Birleşik Arap Emirlikleri Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emirliği’nin hükümdarı Şeyh Ahmed bin Muhammed bin Raşid Al Maktum’un direktifleri doğrultusunda hayata geçirilen #DubaiDestinations kampanyası, Dubai’de yaşayanlar ve turistleri Dubai’nin sıcak aylarında sunduğu deneyimleri keşfetmek üzere yeni bir yolculuğa davet ediyor.
Dubai Hükümeti Medya Ofisi’nin (GDMO) yaratıcı departmanı Brand Dubai işbirliği ile hayata geçirilen kampanya, etkileyici hikayeler aracılığıyla dünya genelindeki seyahatseverlere Dubai’nin yaz mevsimi destinasyonu olarak eşsiz cazibesini sergilemeyi amaçlıyor.

Ağustos sonuna kadar sürecek olan #DubaiDestinations kampanyası, sakin plaj destinasyonlarından heyecan verici kapalı etkinliklere, eğlenceli su parklarından pitoresk otellere kadar şehrin en iyi yaz deneyimlerinin çekiciliğini gözler önüne seriyor.

Dubai Medya Konseyi Başkan Yardımcısı ve İcra Direktörü ve Dubai Hükümeti Medya Ofisi (GDMO) Genel Müdürü Mona Al Marri kampanya ile ilgili olarak “BAE Başkan Yardımcısı ve Dubai Emiri Şeyh Mohammed bin Raşid Al Maktoum’un vizyonu ile uyumlu olarak emirliği dünyanın en iyi yaşanabilir ve ziyaret edilebilir şehri haline dönüştürme vizyonu ile uyumlu olan kampanya, Dubai’nin karakterini dünyanın en büyük destinasyonlarından biri olarak tanımlayan eşsiz çeşitlilik, unutulmaz deneyimler ve yaratıcı şehir havasını yeni pencereler aralayarak sergilemeye devam ediyor. Kampanya, anlatılan hikayenin gücünü kullanarak, Dubai’nin sıcak aylarda sunduğu olanakları vurgulamayı amaçlıyor ve Dubai’yi dünyanın en büyüleyici destinasyonlarından biri olarak farklılaştıran eşsiz deneyimlere odaklanıyor. Bu kampanya dönemi, yerli ve uluslararası topluluğu Dubai’nin çeşitli çekiciliklerini keşfetmeye ve unutulmaz anılarını paylaşmaya davet ediyor” dedi.

Hayata geçirdikleri #DubaiDestinations kampanyasının, şehrin sakinleri ve turistleri Dubai’nin yaz sezonunda sunduğu eşsiz ve zengin hazineleri keşfetmek için heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya davet ettiğini belirten Brand Dubai Direktörü Shaima Al Suwaidi ise “Kampanya ile Dubai’nin yaz dönemindeki çeşitli çekim alanlarını tanıtmayı hedefliyoruz. Etkileşimli rehberler, etkileyici medya içerikleri ve diğer etkileşimli etkinlikler aracılığıyla, Dubai deneyiminin özünü sergileyen etkileyici hikayeler anlatmayı amaçlıyoruz ve bunun sayesinde BAE ve dünya genelinden insanları Dubai’de kendi olağanüstü maceralarına çıkmaya teşvik ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Brand Dubai, kampanyanın bir parçası olarak, Dubai’nin en önemli yaz deneyimlerine dair değerli içgörüler sunan bir dizi etkileşimli rehber sunuyor. Çocuklar için en iyi derecelendirilmiş yaz kamplarından heyecan verici su aktivitelerine, büyüleyici konaklama için ipuçlarına ve kapalı alan etkinliklerine yer veren bu rehberler, yaz mevsiminde Dubai’nin en iyi taraflarını keşfetmek için vazgeçilmez kaynaklar olarak hizmet veriyor.

#DubaiDestinations kampanyası aynı zamanda, alışveriş merkezleri, oyun alanlarına sahip restoranlar, kapalı spor etkinlikleri ve tema parkları gibi kapalı destinasyonları ve Brand Dubai tarafından başlatılan “Dubai’den Gururla” (Proudly from Dubai) ağındaki en sevilen yerel gıda mekanlarını da ön plana çıkarıyor. ‘Proudly from Dubai’ girişimi, Dubai’de doğmuş ve iş hayatına başlamış işletmelerin başarı hikayelerini öne çıkarıyor.

Brand Dubai, Dubai’nin destinasyon olanaklarını sergilemek için en başarılı yaratıcı isimlerle işbirliği yaparken, bu isimler arasında influencer’lar, fotoğrafçılar, dijital medya içerik oluşturucuları, görsel sanatçılar, animatörler ve video sanatçıları yer alıyor.

Yorum Yaz