We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Elazığ’ın İlk “Güvenli Turizm Sertifikası” Alan Oteli Park Dedeman Elazığ Oldu

Elazığ’ın İlk “Güvenli Turizm Sertifikası” Alan Oteli Park Dedeman Elazığ Oldu

Elazığ’ın İlk “Güvenli Turizm Sertifikası” Alan Oteli Park Dedeman Elazığ Oldu

dedeman

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan, 2016 yılından beri Elazığ’da misafirlerini ağırlayan Park Dedeman Elazığ, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini’ eksiksiz yerine getirdi. “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı.Park Dedeman Elazığ, bölgenin ilk ve tek “Güvenli Turizm Sertifkası” alan oteli oldu.

 

Park Dedeman Elazığ Genel Müdürü Mesut Savucu pandemi sürecine dair alınan önlemlere ve “GÜVENDE KAL manifestosuna dair bilgiler paylaştı.

Savucu, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 pandemi sürecinin ilk gününden itibaren tüm önlemleri otelimizde ok hızlı bir şekilde hayata geçirdik. ve titizlikle uygulamaya devam ediyoruz. Pandemi döneminde faaliyetlerimize ara vermeden bu süreci başarı ile sürdürüyoruz.

Mesut Savucu “Kültür ve Turizm Bakanlığı’mız, Sağlık Bakanlığı’mız çalışmalarını ve önerilerini yakından takip ediyoruz. Tüm gereklilikleri yerine getiriyor. Güvende Kal manifestomuz ile misafirlerimizin beklentilerinin de üstünde güvenli konaklama deneyimi sunuyoruz.

“GÜVENDE KAL” manifestomuzsosyal mesafe, hijyen, eğitim, sağlıklı besin olmak üzere 4 ana başlıktan, 50’yi aşkın alt başlıktan oluşuyor. Dedeman olarak GÜVENDE KAL diyoruz, çünkü; misafirlerimiz kendilerini evlerinde olduğu gibi güvende hissetsinler istiyoruz. Kendi iç denetimlerimizi de gerçekleştireceğimiz bu dönemde, misafirlerimizi “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile ağırlamaya devam ediyoruz. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini’ eksiksiz yerine getirerek Elazığ’ın “Güvenli Turizm Sertifikası” alan ilk ve tek oteliyiz. Misafirlerimize verdiğimiz güven hissini, bu belge ile taçlandırmış olduk” dedi.

“Park Dedeman Elazığ’da önceliğimiz; misafirlerimizin otelimize ilk girişinden itibaren temassız hizmet anlayışı” diyen Mesut Savucu “Misafilrerimizin konaklama süreleri boyunca devam eden önlemlerimiz, ortak alanlardan odalara, toplantı salonlarından yeme içme alanlarına kadar tüm noktalara yansıtılmış durumda. Misafirlerimizi, 24 saat kullanılmamış, bu süreçte gerekli tüm hijyen prosedürlerinin uygulandığı odalarda ağırlıyoruz” dedi.

Park Dedeman Elazığ’dan güvenli tatil paketi

“Güvenli Turizm Sertifikası” ve “Güvende Kal” önlemleri ile misafirlerine güvenli bir tatil imkânı sunan Park Dedeman Elazığ, misafirleri için Dedeman kalitesi ve “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”nin deneyimlenebileceği özel bir tatil paketi de hazırladı.

Konaklama sürelerine göre farklı tur seçeceklerinin yer aldığı Park Dedeman Elazığ tatil paketinde, şehrin simgesi haline gelmiş antik kent Harput turu yer alıyor. Haloterapi Tuz Odası gibi ayrıcalıklı hizmetlere ev sahipliği yapan Park Dedeman Elazığ misafirlerine ayrıca, en büyük taneli üzümlerin yetiştiği Elazığ’da keyifle yaşanacak bağ bozumu deneyimi vaat ediyor. Özel tur paketleriyle misafirlerine benzersiz bir tatil yaşatan otelin gezi programında, Elazığ’ın en eski ticaret merkezi Elazığ Kapalı Çarşı da yer alıyor.

Park Dedeman Elazığ yeni evlenecek çiftlere sürprizler dolu özel balayı paketi sunuyor.

Yorum Yaz