We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler GMT FUARCILIK AFRİKA TURİZM FORUMU İLE DÜNYA BASININDA

GMT FUARCILIK AFRİKA TURİZM FORUMU İLE DÜNYA BASININDA

Antalya Turizm Fuarı ile verimli ve yenilikçi bir fark yaratan GMT Fuarcılık, uluslararası alanda da önemli bir adım atıyor. Turizm sektöründe uzmanlaşmış bir fuar şirketi olarak gelişim gösteren GMT,  Afrika Turizm Forumu ile bir ilke imza atıyor. Bunun yansımaları şimdiden Orta Doğu ve Afrika basınında görülmeye başlandı. Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Umman, Fas, Lübnan, Ürdün, Bahreyn, Nijerya gibi ülkelerin yanı sıra Fransa ve Türkiye’de de konuyla ilgili basının ilgisi büyük oldu.

Antalya Turizm Fuarı’nın yaratıcısı GMT Fuarcılık tarafından düzenlenen Afrika Turizm Forumu, 20-21 Mayıs 2024 tarihlerinde Mısır’da gerçekleşecek. Rixos Hotels Mısır’ın konaklama sponsorluğunda yapılacak forumun açılışına Mısır Başbakanı Mustafa Madbuli de katılacak. Forum, Türkiye ve Afrika ülkeleri arasında işbirliğini güçlendirmeyi, sektördeki gelişmeleri tartışmayı, yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi ve gelecek stratejilerini oluşturmayı amaçlıyor. Yaklaşık 30 ülkeden 2000 davetli turizm profesyoneli, seyahat acenteleri ve turizm otoriteleri etkinlikte bir araya gelecek.

GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral; Afrika Turizm Forumu’nda, Antalya Turizm Fuarı’nda olduğu gibi turizm sektörünün bileşenleri, turizm profesyonelleri, yatırımcıları ve dinamikleri için katma değer üretmeyi, yeni bakış açıları yaratılmasına zemin hazırlamayı, ATF iş ve bilgi platformunu en verimli şekilde herkesin paylaşımına sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

ATF24 SEKTÖRDE HEYECANLA BEKLENİYOR

GMT Fuarcılık imzasıyla hazırlanan, Türkiye’nin ve Akdeniz’in en verimli turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Antalya Turizm Fuarı ise 23-24-25 Ekim 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. 35 bin metrekarede 30 bin turizm profesyonelini ağırlayacak olan ATF24, turizm sektörü tarafından her sene olduğu gibi heyecanla bekleniyor.  Meral, “ATF inovasyonumuz ile turizm sektörü ve paydaşları  için çok verimli bir platform yarattık. Aynısını Afrika kıtasında bölge ve dünya turizm paydaşları için yapabileceğimize inanıyoruz. Afrika Turizm Forumu bu sene 20-21 Mayıs tarihindeki başlangıcın ardından her yıl, mayıs ayının sonunda Afrika Turizm Fuarı olarak kapılarını açacak. Afrika Turizm Forumu bu inovatif girişimin başlangıcı olacak. Turizm profesyonellerini bu yeni başlangıçta, bu tarihi ana imza atmaya ve katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YouTube player

 

UAE

emaratalyoum.com

alwatan.ae

dubainewstyle.com

dubaiglobalnews.com

mebusiness.ae

hozpitality.com

gulftourism.news

mebusiness.ae

ainalemirate.com

pantimearabia.com

observerdubai.com

mebusiness.ae

dubaiglobalnews.com

dubainewstyle.com

Saudi Arabia

saudinews.app

mubasher.news

alriyadh24.net

jeddah24.net

okazalyoum.com

alsaudi.news

emirates24.net

alriyadh.com

4uarab.com

thedetails-sa.com

eatnstays.com

Egypt

arqam.news

jawharatarabnews.net

alsyahaalarabia.com

bawabatalqahr.blogspot.com

safarnews.net

arqam.news

mid-east.info

africahotelreport.com

atcnews.org

africabusiness.com

 

Oman

wejhatt.com

future-road.me

hormuz.news

 

Morocco

hona24.net

Lebanon

vdlnews.com

Palestine

samanews.ps

Jordan

menafn.com

kolalarab.net

France

globeecho.com

Bahrain

gdnlife.com

 

Others

africazine.com

futures.tradingcharts.com

buffalobrewpub.ca

Yorum Yaz