We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Gökçe Hamdemir Swissotel Resort Bodrum Beach’te

Gökçe Hamdemir Swissotel Resort Bodrum Beach’te

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Gökçe Hamdemir , Swissotel Resort Bodrum Beach’te

Uluslararası Otelciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, İnsan Kaynakları Komitesi Yöneticisi Gökçe Hamdemir; Bodrum, Turgutreis te bulunan Swissotel Resort Bodrum Beach ‘e İnsan Kaynakları Müdürü olarak geçti.

 

gökçe hamdemir

Gökçe Hamdemir , Swissotel Resort Bodrum Beach’te

Gökçe Hamdemir, T.C. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörü ile de ilk olarak 2003 yılında Bodrum, Halikarnas The Club ta tanıştı.

2006 – 2012 Seneleri arasında ön büro biriminde alt ve orta düzey görevler üstlenen Hamdemir; Accor Hotels bünyesinde bulunan Ibis ve Novotel gibi önde gelen markaların ön büro departmanında görev aldı. Yine aynı zincir markada insan kaynakları departmanına geçiş sağlayarak 2012 ve 2015 yılları arasında Novotel Istanbul ve Ibis Istanbul otellerinide insan kaynakları yetkilisi olarak görev aldı.

İstanbul da gerek insan kaynakları biriminde, gerekse de üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneği tarafından davet alarak Aralık 2020’de yönetim kurulu üyeliği üstlenen Hamdemir,  eş zamanlı olarakta derneğin insan kaynakları komite yöneticiliğini de sürdürmektedir. Çeşitli etkinliklerde, organizasyonlarda ve üniversitelerde konuşmacı olarak yer almakta, semirnerler vermekte ve sektörel araştırmalar yürütmektedir.

Uluslararası Otelciler Derneği ve T.C. Haliç Üniversitesi’nin düzenlediği “Turizm Sektöründe İnsan Kaynakları” konulu panel

 

2015’in Nisan ayında Point Hotel Barbaros – Point Taksim – Point Ankara – Nippon Hotel  Taksim otellerinin, işe alım müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

Genç ve başarılı insan kaynakları yöneticisi Gökçe Hamdemir, bundan böyle Bodrum, Turgutreis te bulunan Swissotel Resort Bodrum Beach’te İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Swissotel Resort Bodrum Beach Hakkında

Turgutreis’te sahip olunabilecek en güzel deniz ve adalar manzarasını sunan Swissôtel Residences Bodrum Beach, yılın 365 günü hizmet vererek Bodrum’un canlılığını ve popülerliğini koruyor. Burası denize sıfır olarak konumlandırılmış ve büyüklükleri 84 ila 348 metrekare arasında değişen 20 farklı tipte 72 konut ve bir otelden oluşuyor.

Yorum Yaz