We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler İhsan Güzel LOTİ Ürün Geliştirme Direktörü oldu

İhsan Güzel LOTİ Ürün Geliştirme Direktörü oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İhsan Güzel, LOTİ’nin Ürün Geliştirme Direktörü olarak göreve başladı.

Güzel yaptığı açıklamada, “Kısa bir süre önce Lüks Seyahat Tur Operatörü LOTİ’ye Ürün Geliştirme Direktörü olarak katıldığımı duyurmaktan onur ve heyecan duyuyorum. Bu görevde, tüm destinasyonların sorumluluğunu üstlenme ve sıradanlığın ötesine geçen benzersiz seyahat deneyimleri oluşturma ayrıcalığına sahibim. LOTİ, tatilleri değerli anılara dönüştüren yolculuklar hazırlamasıyla tanınıyor ve ben de bu mirasa katkıda bulunmaya hevesliyim.

Lüks seyahat alanında yetenekli bir ekip ve sektör uzmanlarıyla çalışma fırsatı bulduğum için gerçekten minnettarım. Bu yolculuğa birlikte çıkarken sınırları zorlamayı, yeni ufuklar keşfetmeyi ve seçici gezginlerimiz için unutulmaz anlar yaratmayı dört gözle bekliyorum.

Bugüne kadarki profesyonel yolculuğumda beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Teşvikiniz çok değerliydi ve bu yeni bölümü her birinizle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Yeni başlangıçlara, heyecan verici maceralara ve olağanüstü seyahat deneyimleriyle dolu bir geleceğe!” ifadelerini kullandı.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak İhsan Güzel’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz