We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler ‘İsrail’den Antalya’ya uçuşlar önceden planlandığı gibi’

‘İsrail’den Antalya’ya uçuşlar önceden planlandığı gibi’

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Havalimanı Hudut Mülki İdare Amiri Suat Seyitoğlu, “İsrail’den planlanan uçuş sayısında artış söz konusu değil. Daha önceden planlandığı gibi günde 6-8 uçuş gerçekleşiyor. Uçuşlar normal seyrinde. Farklı bir hareketlilik yok” dedi.

İsrail güçleri ve Hamas arasındaki çatışmalar üçüncü gününde devam ederken ülkelerinden ayrılmak isteyen İsrailliler, hava yoluyla farklı ülkelere yolculuk gerçekleştiriyor. Suriye’den gelen göçmenler ile Rusya ve Ukrayna savaşının ardından yerleşenlerle yabancı sayısının arttığı Antalya’ya, çatışmanın yaşandığı İsrail’den uçuşlar daha önce planlandığı sayıda devam ediyor.

Antalya Havalimanı Hudut Mülki İdare Amiri Suat Seyitoğlu, İsrail’de yaşanan çatışma sonrası Antalya’ya bu ülkeden gelen uçak sayısında artış yaşanmadığını belirtti. Daha önceden planlandığı gibi uçuşların sürdüğünü dile getiren Seyitoğlu, “İsrail’den planlanan uçuş sayısında artış söz konusu değil. Daha önceden planlandığı gibi günde 6-8 uçuş gerçekleşiyor. Uçuşlar normal seyrinde, önceden planlandığı gibi devam ediyor. Farklı bir hareketlilik yok” diye konuştu.

Yorum Yaz