We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Anex Tour Polonya’da büyüme devam edecek

Anex Tour Polonya’da büyüme devam edecek

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Anex Tour CEO’su Vural Karasu, Anex Tour’un Doğu Avrupa pazarlarında gelişme hedeflerinin başında Polonya’nın geldiğini söyledi. Karasu, Polonya pazarının önemini belirtirken, “Polonya pazarı nüfus, ekonomi ve turizm gelişimi açısından Doğu Avrupa ülkeleri arasında öne çıkmaktadır.” dedi.

Vural Karasu, Anex Tour olarak 2023 yılı hedeflerine ulaştıklarının altını çizerek şunları söyledi:

“2023 sezonu Polonya pazarının ülkemize olan ilgisini ve bu pazarın hem bizler için hem de partnerlerimiz için önemini açıkça göstermektedir. 7 Şubat 2023 itibarıyla Gdansk, Katowice, Poznan, Rzeszów, Varşova ve Wroclaw dahil toplam 6 şehirden paket tur satışlarına başladığımız Polonya operasyonunda 2023 yılı için belirlediğimiz hedeflere eylül ayı itibarıyla başarıyla ulaştık. Nisan ayından itibaren Wroclaw’da 1, Varşova’da 3, Gdynia’da 1, Katowice’de 3 satış noktası açtık ve gün geçtikçe sayılarını arttırmaya devam ediyoruz.

2024 yılında Kraków dahil toplam 7 şehirden gerçekleştirmeyi planladığımız uçuşlar ile Polonya pazarındaki pax sayımızı arttırmak istiyoruz. 2024 Yaz sezonu için Milas ve Dalaman’ı da dahil ederek Türkiye’deki pax hedefimizi iki katına çıkarttık. Türkiye yatak kapasitesi ve hizmet kalitesi ile Polonya’da gelişme sağlayacak destinasyonlar arasında büyük bir önceliğe sahiptir.”

“DİĞER DOĞU AVRUPA ÜLKELERİ İÇİN BÜYÜME HEDEFLERİMİZİ AÇIKLAYACAĞIZ”

Sadece Polonya ile sınırlı kalmayacaklarını belirten Karasu, “Anex Tour olarak 2024 yılında Polonya’dan misafirlerimize Türkiye dahil toplam 11 destinasyonda ağırlıyor olacağız. Ayrıca var olduğumuz diğer Doğu Avrupa pazarı ülkeleri için büyüme hedeflerimizi en kısa zaman da açıklayacağız.” dedi.

Yorum Yaz