We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Kimyonok: “Turizm teknolojiye en duyarlı olan sektör”

Kimyonok: “Turizm teknolojiye en duyarlı olan sektör”

Seturtech IT Direktörü Alphan Kimyonok, Turizm 5.0 (Akıllı teknolojiler ile gezgin odaklı geleceğin turizmi) panelinde Seturtech yolculuğunu anlattı.

Kimyonok şöyle konuştu, “Konseptimizi 5.0 olarak adlandırdık. Her şeye biz 2017 yılında karar verdik. Şirketimizin hem bireysel hem kurumsal turizmde her zeminde büyümek için çalışma başlattık. Bu çalışmayı planlamaya başladığımızda şunu gördük: Turizm sektörü teknolojiye en duyarlı sektör. Teknoloji de ne kadar iyiyseniz turizmde de o kadar başarılı oluyorsunuz. Ama bunun da çok iyi planlanması ve misafirlere anlam katması gerekiyor.
Bunun için çok geniş ve güçlü bir ekiple bir çalışma başlattık. Yaptığımız tüm teknolojik çalışmaları Seturtech markası altında toparlamaya karar verdik. 2018 yılında bir AR- GE merkezi kurarak bu işleme başladık. Bu AR-GE merkezinin gelişimi ile birlikte 2021 yılında Seturtech markasıyla bu çalışmalarımızı toparladık. Birçok uluslararası proje gerçekleştirerek yine birçok uluslararası ödüller aldık. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Hem sektöre hem de Setur’a değer katacak projeler üretmekteyiz.”

Yorum Yaz