We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Şekerci, “İlk motivasyonumuz misafiri anlamak”

Şekerci, “İlk motivasyonumuz misafiri anlamak”

Seturtech Veri ve Analitik Müdürü Erdal Şekerci 5.0 teknolojisinin detaylarını ve çalışmalarını paneli dinleyen ATF22 ziyaretçi ve katılımcılarına aktardı.

Bizim amacımız, teknoloji ile turizmi buluşturmak diyerek sözlerine başlayan Turizmin dönüşümü ve gelişimi noktasında çözümleri kurgulamak ve hayata geçirmek. 5.0 olarak adlandırılan aksiyonları hayata geçirerek turizmin dönüşümüne katkı sağlayabilmek. Bu projede AR-GE merkezi olmamız ve araştırmalar yapıyor olmamız ve üretime geçme çalışmalarını da yapıyor ve birçok farklı koldan yürüttüğümüz birçok proje var. Yapay zeka ve yazılım üzerine çözümlerin desteklenmesini ve çözümlenmesini sağlamayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Neler yapıyoruz? sorusunu kısaca yanıtlayan Erdal Şekerci, “İlk motivasyonumuz misafiri anlamak. Onun ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek. Bunu yaparken de onu tanımlayacak doğru veriyi ortaya çıkarak toplamak. Sonrasında ise talebi yönetmek. Talebi doğru şekilde anlamak doğru konumlandırmak doğru yönlendirmek doğru uygulayıp ürünleri hazır halde tutmak ve müşteriye sunuyor olabilmek önemli. Bu anlamda kendi alt yapımızı yazdık ve onun üzerinden çözümler sunuyoruz. Üçüncüsü de kanal yönetimi, sunduğumuz çözümleri müşterilere farklı kanallar üzerinden aynı deneyimi yaşatarak sunabiliyor olmak bizim için çok önemli. Önemlisi de deneyimleri ve çözümleri müşteriye hızlı bir şekilde sunmak.” dedi.

Yorum Yaz