We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Korhan Alşan Nirvana Hotels’ten ayrıldı

Korhan Alşan Nirvana Hotels’ten ayrıldı

Nirvana Hotels CEO’su olan Korhan Alşan, görevinden ayrıldı.

Alşan, ayrılığını GM Turizm ve Yönetim Dergisi‘ne şu ifadeleriyle açıkladı:

“Şubat 2015 tarihinden bu yana Kilit Grup bünyesinde, Amara World Hotels ile başlayıp, Nirvana Hotels markası işletmeleri, Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlight gibi diğer değerli inovatif turizm markaları nezdinde icra etmekte olduğum CEO görevimden, Aralık 2023 sonu itibari ile ayrıldığımı bildirmek isterim.

Kilit Grup çatısı altında çalışmak, değer yaratmak, çok heyecan verici ve gurur verici idi.

Başta Sayın Süleyman Kilit, Sayın Tuncay Kilit, Sayın Taner Kilit, Sayın Turan Kilit ve Sayın Tolga Kilit olmak üzere tüm Kilit Ailesi mensuplarına, şirket yöneticilerine, çalışanlarına ve iş birliği içinde olduğumuz tüm değerli kurumlara kuruluşlara ve kıymetli şahsiyetlerine, bu muhim görevde şahsıma gösterdikleri saygı, güven ve destekten ötürü şükranlarımı sunuyorum.

Antalya’nın en önemli turizm ve hizmet şirketleri yapılarından biri olan Kilit Grup, değerli markaları, kıymetli yöneticileri ve çalışanları ile birlikte, seviyesini çok daha ileriye taşıyacaktır.

En büyük teşekkürümü ise, 9 senelik bu süreçte her zaman şahsıma karşı saygılarını muhafaza eden, çok tutkulu ve disipli çalışarak daima yanımda olan, bana güç ve ilham veren, beni hiç bir zaman mahçup etmeyen tüm çalışma arkadaşlarıma arz etmek istiyorum.

Hep söylediğm ve inandığım üzere turizm bir memleket meselesidir. Türkiye turizmi için, Güzel Antalya’mız ve bu eşşiz Vatan için, hep birlikte çalışmaya, üretmeye, değer yaratmaya ve pozitif katkılar sunmaya devam edeceğiz..

Saygılarımla.

Korhan ALŞAN”

Yorum Yaz