We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler OTED’in yeni başkanı Serkan Çelik oldu

OTED’in yeni başkanı Serkan Çelik oldu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

1992 yılından beri faaliyet gösteren OTED “Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği” 2024 yılı Genel Kurul Seçimi’nde oy çokluğu ile Serkan Çelik başkan olarak seçildi.

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres’in Executive Housekeeper’ı olarak görevini yürüten Serkan Çelik’in sektörde 22 yıllık mesleki tecrübesi bulunuyor.

Yeni Başkan Çelik, OTED olarak hedeflerinin; Turizm sektöründe özellikle Housekeeper Departmanına kalifiye personeller ve nitelikli yöneticiler kazandırmak olduğunu belirtirken, sektörde ve departmanlarda yeni bir soluk alabilmek için mesleki eğitimlerin verilmesi, sosyal sorumluluk projelerine destek verme, diğer sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde olma, mesleki okullar ve kurslarda özellikle departmanın tanıtılması ve yeni kuşaklara sevdirilmesi olarak kısaca sıralamaktadır.

Başkan Çelik, özellikle bu konular ile ilgili; kendi dalında uzman eğitmenler ile; sektördeki uzman kuruluşlar ve firmalar ile çalışılacağını konu ile ilgili sektöre can olmak için elini taşın altına koyan firmalar ile işbirliği içinde hedeflerine ilerleyeceklerini açıklarken, yeni dönemde güler yüzlü, kaliteli ve misafir odaklı departman çalışanı ve yöneticileri ile birlikte yol almak istediklerini belirtti.

Yorum Yaz