We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler VOLKAN ŞİMŞEK MEVLANA PETROL’ÜN YENİ DANIŞMANI

VOLKAN ŞİMŞEK MEVLANA PETROL’ÜN YENİ DANIŞMANI

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Turizm sektöründeki yatırımlarını artıran ve otel ağını genişleten Mevlana Petrol Grup, deneyimli turizmci Volkan Şimşek ile yönetim danışmanlığı konusunda anlaşma sağladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, turizm sektörüne verdikleri önemi vurgulayarak, yeni sezon için yüksek beklentilere sahip olduklarını belirtti.

Mevlana Petrol Grup, akaryakıt ve gıda sektöründeki faaliyetlerine ek olarak turizm sektöründeki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Demre’deki Andriake Hotel’in işletmesini üstlenen, Belek’teki Dosinia Luxury Resort’un hissedarı ve geçen yıl Imperial Turkiz Resort Hotel ile Sunland Resort Kemer’e ortak olan grup, yeni sezon hazırlıklarına hız verdi. Uzun süredir kurumsal otelcilik alanında çalışan Volkan Şimşek ile yönetim danışmanlığı konusunda anlaştıklarını açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, Antalya destinasyonunun turizmin göz ardı edilemez bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Bu alana büyük önem veriyoruz. Geçen yıl 2 otele daha yatırım yaptık ve ağımız her geçen gün genişliyor” dedi.

“ADIMLARIMIZI DOĞRU ATMAK İSTİYORUZ”

Turizm sektöründeki genişleme stratejilerini doğru bir şekilde uygulayabilmek adına Volkan Şimşek ile anlaştıklarını belirten Ali Yılmaz, “Volkan Bey’in bize çok şey katacağına inanıyoruz. Akaryakıt ve gıda sektöründe tecrübeliyiz, ancak turizmde doğru adımlar atmaya odaklanıyoruz. Bu alandaki hedeflerimiz büyük ve yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmak istiyoruz. Kısa sürede turizmde de önemli bir konumda olmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Mevlana Petrol Grup ile çalışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Volkan Şimşek, “Sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini Ali Bey ve Mevlana Petrol Grup ailesiyle paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Otellerimizde kurumsal bir kimlik oluşturarak misafirlerimizi en mutlu şekilde ağırlamayı hedefliyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Yorum Yaz