We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Papillon Yıldızları Gecesi’nde plaket töreni

Papillon Yıldızları Gecesi’nde plaket töreni

Papillon Hotels Grubu yöneticileri gelenekselleşen Papillon Yıldızları gecesinde başarı ile tamamlanan 2022 sezonunu kutladılar.

Papillon Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özgür Nazik Bey’in önderliğinde gerçekleşen gecede Ankara merkez ofis ve otel yöneticileri bir araya geldi.

Papillon Hotels markasının ve hizmet kalitesinin Türk turizmine ve sektöre katkısından bahseden Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Nazik Bey, başarı ile tamamlanan 2022 sezonu için teşekkür plaketlerini yöneticilere takdim etti.

2 yorumlar

Murat Gencer 27 Aralık 2022 - 10:25

Sektörde 30 yılını tamamlayan Papillon Hotels, dinamik bir şekilde yoluna devam ediyor. Yüksek misafir memnuniyeti ile tüm otelleri yep yeni ve gelişmiş teknolojilere sahip bir marka. Başta Özgür Bey olmak üzere Erol Bey, Deniz Bey, Kadir Bey, Nida Bey ve tüm çalışanlarını tebrik ediyorum.

Cevapla
Murat Sak 28 Aralık 2022 - 01:01

Her daim kendisini yenileyen ve Belek de uzun yıllardır sahip olduğu yüksek çalışan ve misafir memnuniyetini istikrarlı bir şekilde sürdüren Papillon grubunun tüm yönetim ve çalışanlarını yürekten tebrik ediyor, nice başarılar diliyorum.

Cevapla

Yorum Yaz