Profesyoneller CRM Akademi’de Google Analytics Eğitimlerini Tamamladı

Sektörel Haberler 20 Mayıs, 10:02'de eklendi

Profesyoneller CRM Akademi’de Google Analytics Eğitimlerini Tamamladı

CRM Akademi’de Google Analytics eğitimleri son aşamasının ardından son buldu. Profesyoneller katılım sertifikalarını CRM Group Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer’den teslim aldı.

CRM (4)

Turizm profesyonelleri, 4,11 ve son olarak 18 Mayıs tarihlerinde CRM Akademi’de Google Analytics eğitimlerine katıldılar. Dijital Pazarlama Uzmanı Devrim Ekmekçi’nin verdiği Google Analytics eğitimleri, markaların dijital verileri doğru yorumlamaları, bu sayede satış ve karlılığı artırmaları, doğru dijital stratejiler kurmaları üzerine 3 aşamalı olarak profesyonellerden ilgi gördü.

CRM (3)

Eğitimin son gününde, katılım sertifikaları teslim edildi. Katılımcılar, sertifikalarını CRM Group Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer’den teslim aldılar. Eğitici olduğu kadar keyifli ve bol sohbetli geçen eğitimlerin ardından, CRM Akademi’de yeni konularla ve alanında uzman eğitimcilerle eğitimler devam edecek. Eğer sizler de dijitale yönelik yeni trendleri takip etmek, markanızı geleceğe taşımak ve daha sağlam dijital stratejilerle yola devam etmek istiyorsanız, crmakademi.com.tr adresini ziyaret edebilir, Facebook profilini ve Instagram’da @crm_akademi hesabını takibe alabilirsiniz. Yeni eğitimler için konular, eğitmenler ve tarihler hakkında detaylı bilgiler, yakında CRM Akademi web sitesi ve sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

CRM (1)

 

CRM (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turizmciler Markalarını CRM Akademi İle Geleceğe Taşıyor

Turizmciler Markalarını CRM Akademi İle Geleceğe Taşıyor

Turizm profesyonellerini, markalarının geleceğini sağlam temeller üzerine kurmaları konusunda dijitale yönelik eğitimlerle buluşturan CRM Akademi, sezonun ilk eğitimi ile kapılarını açtı.

CRM Medya Turizm, tüm detaylarıyla satış ve pazarlama çözümleri sunan, turizm ve turizmin çözüm ortağı sektörlere dijitalde yol haritası belirleyen CRM Akademi eğitimlerine başladı. Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da gerçekleştirilen CRM Akademi eğitimlerinde mayıs ayı itibarıyla ilk eğitimi Dijital Pazarlama Uzmanı S. Devrim EKMEKÇİ gerçekleştirdi. Eğitim, Google Analytics üzerine verildi. Eğitime özellikle Türkiye turizmine yön veren oteller ve grup otellerinin yönetici kadrosu yoğun ilgi gösterdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.