We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Şahin Senai Concorde Hotels & Resorts’tan ayrıldı

Şahin Senai Concorde Hotels & Resorts’tan ayrıldı

Şahin Senai Concorde Hotels & Resorts’tan ayrıldığını duyurdu. Senai, ayrılık mesajında yatırımcılara, iş ortaklarına ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Şahin Senai, konuyla ilgili yayınladığı metinde şu ifadelere yer verdi:

“Toplam çalışma hayatımın neredeyse yarısını geçirmekten keyif aldığım ve gurur duyduğum Concorde Hotels & Resorts’tan bugün itibari ile ayrıldığımı bilgisini vermek isterim.

Bu süreçte ve özellikle pandemi gibi bir dönemde yardım ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen değerli yatırımcılar Sayın Necati Yağcı, Sayın İbrahim Seyfittinoğlu, Sayın Hakan Yağcı ve Sayın Erkan Yağcı’ya teşekkürü borç bilirim.

Bu dönem içerisinde işbirliği içerisinde bulunduğumuz, kazan-kazan odaklı ve özellikle de KKTC turizmine katkıda bulunma gayreti içerisinde, dünyanın en zor varış noktalarından birinde projeler üretmeye çalışan tüm iş ortaklarımıza da teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve nice sürdürülebilir başarılar dilerim.

Başta tüm Concorde Hotels & Resorts (KKTC ve Antalya) emekçileri olmak üzere çalışmaktan ve ekibin bir parçası olmaktan keyif aldığım tüm Satış ve Pazarlama ekibine bu dönemdeki üstün gayretleri için de ayrıca teşekkür ederim.

Sağolun, varolun…
Şahin Senai”

Yorum Yaz