We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Sea To Sky, 2024 Dünya Şampiyonası’nda

Sea To Sky, 2024 Dünya Şampiyonası’nda

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kemer’de düzenlenen Uluslararası Ekstrem Enduro yarışı Sea To Sky, 2024 yılında 15. kez organize edilecek ve Dünya Şampiyonasının bir ayağı olacak.

2024 yılında Dünya Şampiyonası’nın bir ayağı olarak, 6. ayak olarak 10-12 Ekim 2024 tarihlerinde Kemer’de organize edilecek olan Şampiyonaya dünyanın en iyi extrem enduro sporcuları adeta akın edecek.

Konu ile ilgili olarak Kemer Enduro Motosiklet Klubü (KEMK) Başkanı Semih Özdemir’in görüşlerini aldık.

YARIŞIMIZI DÜNYA ŞAMPİYONASI İLE TAÇLANDIRDIK

“Uluslararası Ekstrem Enduro yarışımız Sea To Sky, 2024 yılında 15. kez organize edilecek. Şu anda yaptığımız görüşmeleri neticelendirdik. Artık Dünya Şampiyonası’nı, 2024 yılında Şampiyonanın bir ayağı olarak, 6. ayak olarak, 10-12 Ekim 2024 tarihlerinde Kemer’de organize edeceğiz. Katılan bütün yarışçıları burada misafir edeceğiz. Bu daha çok profesyonelin, daha çok fabrika takımının buraya geleceği anlamına geliyor. Tabii ki bununla birlikte daha büyük sponsorlar, daha uluslararası medya temsilcileriyle iş birliğimiz olacak. Bu da ülkemizdeki motorsporlar adına, enduro adına ve bölgemizin tanıtımı adına yine iyi bir gelişme oldu. Sonuçta mutluyuz, yarışımızı bir şekilde taçlandırdığımızı düşünüyoruz.”

DAHA PROFESYONEL BİR ÇALIŞMAYLA SEA TO SKY’İ YÖNETECEĞİZ, DAHA İLERİYE GÖTÜRECEĞİZ

“Se To Sky daha önceki yıllarda büyük sponsorluklarla başlamıştı. Daha sonrasında kendi çabalarımızla devam ettik. Medya anlamında yaptığımız çalışmalar belli bir noktalara ulaştı fakat tabii ki dünya şampiyonası olmasıyla birlikte daha çok kitleye, daha profesyonel yayın şirketleri aracılığıyla ulaşacağız. Bu da etkinliğin duyurulmasında, bölgemizin tanıtımında, Türkiye’deki uluslararası motorsporları anlamında iyi bir gelişme oldu. Daha profesyonel bir çalışmayla Sea To Sky2i yöneteceğiz, daha ileriye götüreceğiz. Daha profesyonel katılımcılar, daha profesyonel ekiplerle çalışmalar devam edecek.”

TANITIMI İKİYE KATLAYACAĞIZ

“2023 yılında yaptığımız yarışlar, sosyal medya hesaplarımızda bir ay içerisinde 4 milyona yaklaşan bir izleyiciye ulaştı. 2024 yılında dünya şampiyonası olmamızla birlikte, tabi bunun daha profesyonel ekiplerce çekilmesi, yayınlanması ve dünya şampiyonası olmamızdan dolayı biz bunun ikiye katlanacağını öngörüyoruz. Bu da tanıtımımız için, bölgemiz için güzel bir gelişme. Bunu da gerçekleştireceğiz.”

Yorum Yaz