We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Sektörel Haberler Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Otel’de Yeni Yönetim

Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Otel’de Yeni Yönetim

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Otel, yeni dönem için yönetim kadrosunu oluşturdu. Uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteren ve birçok başarılı proje gerçekleştiren Gökhan Benli, Yönetim Kurulu’na atandı.

Benli yaptığı açıklamada, “Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Otel’e yıllar sonra geri dönmek ve bu eşsiz otelin işletmeciliğine yön vermek benim için büyük bir onur” dedi.

Yaprak Ailesi ve Gökhan Benli’nin ortak kararı ile otel sektöründe başarılı bir ismi olan Süleyman Gürpınar, otelin yeni Genel Müdürü olarak atandı. Yılların deneyimi ve liderlik becerileriyle Gürpınar, otel misafirlerine ekibiyle beraber unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Yeni yönetim kadrosunun oluşturulmasının ardından misafirlerine daha yüksek standartlarda hizmet sunmak için çalışmaların hız kazandığı otel; Mayıs’ın son haftası misafirlerine kapılarını açacak. Benzersiz konumu ve yüksek kaliteli hizmetleri ile Side’nin en sevilen otellerinden biri olarak konumunu korumaya devam edecek.

Yeni yönetim tarafından yapılan açıklamada; 2024 yaz sezonunda farklı bir ultra lüks konsepte geçiş için yenileme projesi hazırlıklarına başlandığı da belirtildi. Proje kapsamında önümüzdeki kış yapılacak yenilikler ve detayların bu yaz sezonunda tüm partnerler ile paylaşılacağı bildirildi.

Yorum Yaz